Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csak órák múlva ír vissza?

Miért csak órák múlva ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, régebben egy koncerten ismertem meg,már akkor is tetszett külsőre, utána egy következőn táncoltunk, és egyszer csak azt vettem észre hogy hajol felém, megtörtént aminek kellett, többször is, és mindet ő kezdeményezte. Mindez pár hónapja volt, pár napja megint találkoztunk egy koncerten, és valahogy olyan furcsa volt, direkt került, nemértettem az egészet, nem várom azt hogy megint azt csinálj mint multkor, mert nem tudom ő mennyire gondolta komolyan. Na és a lényeg az, hogy tegnap ráírtam, hogy ha legközelebb lenne ilyen, nyugodtan odajöhet, mert nem akartam még egy ilyen estét, ahol mindenki csak azt kérdezgeti hogy hova ment már megint, én meg állandóan csak nézem, hogy hol van, és reménykedem, hogy odajön, de nem. Erre körülbelül 5-6 óra múlva írt vissza éjszaka, hogy igazából nem a múltkori miatt csinálta, csak fáradt volt. Erre visszaírtam neki, egy óra múlva látta, és most már 8 órája nem ír vissza.. Nem értem ezt az egészet, próbáltam jófej lenni, megbeszélni ezt az egészet, de reménykedem, hogy csak túl elfoglalt vagy ilyesmi. Veletek történt már hasonló, vagy valaki elmagyarázni nekem (fiú), hogy miért csinálja ezt?(nem ismerem annyira, de elvileg nem egy átlagos személyiség,hogy kicsit más a gondolkodása mint a legtöbb embernek, lehet, hogy ez áll a háttérben? Nektek volt már dolgotok, ilyen emberekkel?)

2014. jan. 21. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem jól gondolom,de szerintem nem akar tőled semmit. Ha akarna akkor írna,keresne téged,vagy legalább ha te felkeresed akkor időbe reagálna rá. Lehet csak nem akar megbántani,ezért csinálja így,de egyszerűbb lenne tőle megkérdezni,veszíteni nem veszítesz.


Nekem is volt már pár félreértésem és a vége mindig az lett,hogy megbeszéltük és kész.

2014. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem ül egész nap a Facebook előtt?

Nekem is sokszor van olyan, hogy mobilról megnyitok egy üzenetet, de csak otthon, gépről válaszolok rá, azért, mert hosszabban akarom kifejteni a véleményem, vagy ha olyan hosszú dolgot akarok leírni, akkor azt nem tudom mobilról bepötyögni..

2014. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szeretne tőled semmit, lehet már más csajt nézett ki magának, több hónap alatt bármi megtörténhet. kalandnak jó voltál, de ennyi és emiatt szerintem ne haragudj meg rá
2014. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak igazából a barátnőmnek elvileg mondta, hogy azért nem írt utána rám, mér régen mert nem mert..ezért gondoltam majd segítek neki, de hát most vagy nem mer ezek után sem, vagy tényleg nem érdeklem, na mindegy köszönöm válaszokat.:)
2014. jan. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!