Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudnátok valamiféle furfangos...

Tudnátok valamiféle furfangos ötletet arra, hogy miképp adhatnám be a lassan két éves fiamat bölcsibe, ha nem megyek vissza dolgozni, majd kb egy év múlva szeretnék ismét várandós lenni?

Figyelt kérdés

Sokan írjátok itt, hogy állami bölcsibe is sikerült beadni gyermekeiteket úgy, hogy nem dolgoztatok, arra gondoltam ezt én is megpróbálom, mert a gyerekkel jót tenné nekünk egy kis külön töltött idő, depressziós lettem sajnos az itthonléttől.

Ha sikerülne a bölcsi végre kicsit felszabadulnék és volna magamra időm .


2013. dec. 4. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi bölcsi van nálatok és mennyire telített. Csak a két szép szemedért nem veszik be, mert jogszabály határozza meg. Viszont, ha nagyon kevesen vannak megpróbálhatod. Akkor van esélyed, ha viszel valahonnan egy munkáltatóit.
2013. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok furfangos ötletet, mert nálunk kértek munkáltatói igazolást. Ha akarsz némi időt magadra szánni, akkor add be heti egy-két napra családi napközibe. Igaz, hogy nincs ingyen, de annyi időre tehermentesít, hogy elugorj fodrászhoz, vagy vásárolni.
2013. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vagy hívj bébiszittert. Olcsóbb, mint a napközi.
2013. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Na erre biztos kapok majd hideget, meg "húúúdeköcsögvagyokot" de minek szülsz gyereket ha nem akarod nevelni? Komolyan az agyam eldobom, mi a fenét akarsz otthon csinálni, vagy hova akarsz menni, ahova vele nem lehet?

Nem kell állandóan otthon ülni, ki lehet mozdulni, főleg egy majdnem 2 évessel.. Ne szülj még egyet, hisz a terhedre van ez a pici is.. Nagyon gáz...

2013. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Kedves 4-es válaszoló! Valóban, te mekkora bun.kó vagy! És nem mondanék neked semmi mást, úgyis felesleges.
2013. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem is kell, valóban az igazat írtam le, lehet fáj, de ez van. :)
2013. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 JnéHN ***** válasza:
87%
Nálunk is vannak ilyen esetek. Sokszor ír az orvos a bölcsinek egy papírt, hogy a gyerek el van maradva a fejlődésben (ide kitalálják, hogy beszéd vagy szocializáció) és ajánlja, hogy a bölcsiben a helye, mert ott jobban tudna fejlődni. Így felveszik.
2013. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem minden anya vágyik rá, hogy néha egy-két órára gyerek nélkül mehessen(maximum nem vallja be).és szerintem ennyi kell is. én egyszer elmentem gyerekkel fodrászhoz, azóta inkább nem járok fodrászhoz:)

de most én is gondolkodom az ajándékvásárláson, mert azt nehéz gyerekkel megoldani. de nagyon sokszor kellett már pl. orvost lemondanom vagy még nem jutottam el ctg-re (mindjárt 38 hetes leszek). ilyenkor egyszerűbb lenne, ha bölcsis lenne a gyerek.

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is kicsit furcsállom, hogy ennek ellenére a kérdező még szeretne gyereket.
2013. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem azt mondom h néha nem esne jól egy kis egyedüllét, de állandóra, bölcsire, csak h kénye kedve szerint járkálhasson ideoda..? Nem. Az az időszak a baba megszületésével elmúlt, és egy más életet vállalt..! Nem volt kötelező, ugye?
2013. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!