Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mennyit híztatok...

Kismamák ti mennyit híztatok a terhesség alatt? Szülés után mennyi idő múlva állt vissza a testsúlyotok?

Figyelt kérdés
most vagyok 26 hetes kismama, most 62 kg vagyok, eddig nem sokat híztam ,de most 1 hónap alatt majd 4 kg-ot és még van 3 hónapom
2013. dec. 3. 12:41
 1/8 gabszem ***** válasza:
én kb 75 kg-ról indultam (180 cm magas vagyok) és kb 85 kg voltam mikor szültem, szülés után mikor hazajöttem 71 kg voltam.... De a szülés elég rosszul sikerült és utána mindenféle nyavalyám is volt és emiatt sikerült fogynom még... A baba 4080 gramm volt.
2013. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 25 kg-ot híztam összesen (57-ről indultam, 82-vel mentem szülni, 171 cm vagyok), nem vizesedtem egyáltalán. Szülés után 3 hónappal már 60 kg voltam. Nem diétáztam, nem tornáztam, csak úgy lement magától. Most szeretnék hízni pár kilót, de az istenért sem akar megmaradni rajtam semmi. Ilyen a genetikám.
2013. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 176cm vagyok 62kg-val kezdtem a terhességet.Nagyon vékony volam.Most 31hetesen 76kg vagyok,de arányosan eloszlik ugyhogy nincs gond.Az elején felszaladtak a kg-ok,mert nagyon kívánós voltam.Kíváncsi leszek mennyit szedek még fel és mennyi megy le szülés után.A férjem azt szeretné ha nem fogynék vissza annyira :)
2013. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

162 cm vagyok.

Első baba előtt 54 kg körül voltam. 20 kg-ot híztam, a baba egy éves korában 52 kg voltam.

Második babát 49 kg-al kezdtem, 47-re fogytam a 16. hétre, majd 68-al szültem, a baba egy éves korára ismét 49 voltam.

A harmadik babának olyan 50-el futottam neki, vele csak 13-at híztam, terhességi cukor miatt diétáztam, szüléskor is kifejezetten vékony volt az arcom (4 kg felett volt a baba). Most másfél éves, 49-50 kg vagyok ismét.

Felszedni nem igazán tudok, pedig nem ártana.

Sosem sportoltam, mióta megvannak a gyerekek, csak szoptattam ezerrel mindig.

2013. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemmel 9kg-t híztam és ez mindkét alkalommal le is ment a szüléssel, illetve azt követően 2-3 hét alatt. A hízásom nekem mindkét terhességnél a 16-20 hetes időszakban 4kg volt!!!! Egyébként meg havi 1kg ment fel úgy, hogy az elején és a végén már semmi. Lehet veled is így lesz.
2013. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. dec. 3. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Első baba: 63 kilóval kezdtem+25 kiló lett a vége. 10 hónapos volt mikor újra terhes lettem. Akkor már szintén 63 kiló voltam és szintén kb 25 kiló lett a vége. Most 3 éves a nagy, másfél éves a kicsi és 58 kiló vagyok, 171 centi magas. Lement magától. Sokszor este 6-kor kapok észhez, hogy jesszus, szédülök, semmit nem ettem még ma:( Piszkosuk falják az energiát és a kilókat ezek a kis rosszcsontok:)
2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első: 86 kezdtem 102 voltam szülésnél(16kg plusz) ja 35 héten szültem.

Második:79 kezdtem -91 szülés. Itt tudom ,hogy szülés után 86 lettem

Harmadik :Kb 10 hetes vagyok még nem hiztam csak fogytam kb 0,5 kg-t.

2013. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!