Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy iskolatársamhoz aki...

Egy iskolatársamhoz aki facebookon nem valami rendes velem, megpróbáljak élőben odamenni beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elég ritkán látom az iskolában, buszon, és jófejnek tűnik, facebookon próbáltam beszélgetni vele, de alig ér rá, meg nem is túl bőbeszédű. Szerintetek ha facebookon ilyen, akkor élőben tök feleslegesen próbálkoznék beszélgetni vele, vagy próbáljam meg, lenne értelme?

Elég nehezen megyek oda az emberekhez először élőben, nehezen szólítom meg őket.


2014. jan. 25. 22:28
 1/5 anonim válasza:
56%
Ne.
2014. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos az neked hogy megismerd? Megpróbálhatsz vele személyesen is beszélni,beszélgetni...Majd meglátod mi lesz.Ki tudja miért olyan amilyen,vagy 100 féle magyarázat lenne rá...
2014. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most csak facebookon akarsz beszelgetni vele vagy eloben? Vagy azert irtal neki hogy aztan eloben is beszelgessetek osszebaratkozzzatok? Ha igen, akkor ebbol egyenesen es nyilvanvaloan kovetkezik hogy menj oda. Ha a elso dolog all fenn akkor nem ertem mi ertelme van valakivel csak facebookon beszelgetni.
2014. jan. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Magamból kiindulva facebookon én se szoktam túl bőbeszédő lenni,sőt. Általában ha ilyen idegenek meg alig látásból ismert emberek írnak rám,hogy 'szia mizu?' nem is nagyon válaszolok,mert értelmetlennek találom,de ettől függetleünk ha élőbe jön oda hozzám ugyan az az ember akkor szívesen elbeszélgetek vele,már ha van mit mondania.


Facebookon csak barátokkal beszélgetek,és velük is csak ha valami fontos dolog van, csak úgy velük is ritkán szoktam,és nekik se túl bő mondatokban írok. Egyszerűen számomra annyira személytelen dolog ott beszélgetni ,hogy nem szeretek. Szóval én oda mennék hozzá,de ha látnám ,hogy elutasító akkor nem erőltetném a dolgot,de egy próbát megér.

2014. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne :) :)
2014. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!