Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyekre van...

Milyen engedélyekre van szükségem, ha rendezvényekre, falunapokra, búcsúkra szeretnék járni rövid italt és koktélokat árusítani?

Figyelt kérdés
Hétvégénként mellékállásban gondoltam megérné belefogni ebbe, de sajnos nem vagyok tisztában, hogy milyen engedélyekre van szükségem. Vállalkozói igazolvány az logikus, de ezen kívül még mire van szükségem ?
2012. febr. 20. 19:20
 1/3 anonim válasza:
A szüleid engedélyére van szükséged...
2012. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sosem értettem, hogy egy értelmes kérdés alá minek kell ehhez hasonló degradáló válaszokat adni. Ez bizonyítja, hogy nagy az isten állatkertje, csak sajnos alacsony a kerítés.

Kedves névtelen válaszadó, remélem kellően keménynek és felnőttnek érzed magad ezután az értelmes válasz után. Biztos vagyok benne, hogy édesanyád nagyon büszke rád!

2012. febr. 26. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szeretnék érdeklődni haladtál-e az ügyben? Én is rendezvényekre szeretnék idén kijárni testfestéssel.

Ha gondolod,diskurálhatunk!:)

2013. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!