Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy melltartót hordjak:-// mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L vagyok,és már 75/B-s a mellem,de anyukám nem engedi hogy melltartót hordjak,szerinte még korai. hogy vegyem rá,hogy engedje?:/

2014. jan. 29. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
elmész a boltba és megveszed magadnak. hordod. kész.. gondolom nem áll melletted mindig, mikor öltözöl, h lássa h veszel e fel vagy sem.
2014. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is, menj el vegyél és hord.
2014. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, fogd magad és menj el. De ezt nem is értem, miért nem engedi? Elég kényelmetlen lehet tesiórán pl. fel-le ugrál a cicid, az rossz érzés. Magyarázd el neki, hogy ez neked fontos. Habár ezt magától is tudnia kellene..
2014. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
csak nyugodtan. semmi köze hozzá!
2014. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is csak vegyél és hordd. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jajhát, menj, vedd meg, és hordd! Én is ezt csináltam, és azóta nem szól bele. ;)


13/L

2014. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Csak én vagyok olyan, hogy szerintem beszélnie kellene vele még egyszer? Nem rögtön akarata ellenére cselekedni? Menj, beszélj vele, mondd el, hogy milyen kellemetlen, hogy mozog jobbra-balra tesin, hogy úgy érzed, félig meztelen vagy nélküle, és kérdezd meg, ő menne-e ki melltartó nélkül. Légy őszinte vele és próbáld elmondani neki, amit érzel. Nem veszekedve, nyugodtan, őszintén! Azt is mondd, hogy nem a kor, hanem a méret a lényeg ebben az esetben, mert kényelmetlen már.
2014. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is próbálj meg beszélni vele, hogy ilyen korban már mindenki hord, még akinek csak takarnia kell, nem tartania. De ha nem, akkor menj el és vegyél magadnak, nem szólhat bele.
2014. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kor függő. Ha már van mit tartani, akkor érdemes melltartot hordani. Esetleg menj apukadhoz, mamadhoz, nagynenedhez hogy adjanak pénzt vagy vegyenek neked. De igazából anyukad véleményét kellene megváltoztatni. Szerintem mondjuk tök ciki, amikor valakinek atlatszik a mellbimboja a ruhán. A fiúk is piszkálhatják. De legalábbis jobban látszik a cici ha nincs rajta melltartó.
2014. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
már rengetegszer beszéltem vele,nem engedi... és egyedül sem tudom megvenni,nincs pénzem és nem kapok zsebpénzt
2014. jan. 29. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!