Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, és a melleim...

Babát várok, és a melleim iszonyuan fájnak föleg este. Napközben annyira nem érzem mert ugye a melltartó is rajtam is van de este ha lezuhanyozok és lefekszek bekeményednek és nagyon fájnak! Mitöl van ez? Éjjel is hordjak melltartót?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tudom tanácsolni,hogy próbálj meg merevítő és szivacs nélküli hagyományos melltartót hordani.Persze pamutot.Nekem is ez volt a bajom,hogy el kezdtek nőni a melleim,és iszonyú kellemetlen volt a melltartó.Átváltottam a sima,hagyományosra,és azóta semmi.Pedig megnőttek rendesen,amit persze a párom nagyon díjaz.:-)

egy 38 hetes 3 napos kismama

2008. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem sokat segítene:)) nekem nagyon bevált a meleg víz.Addig állok a tus alatt,amíg el nem lazulok.A has és derékfájásra is nagyon jó.Nálam legalábbis bevált.
2008. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam egy kismamáknak szóló könyvben, hogy ilyen esetekre a sportmelltartó viselése javasolt (éjszakára).

Természetesen Neked kell eldöntened, hogy a válaszok közül melyik tartalmazza a számodra a legidálisabb megoldást. :)

2008. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányadik hétben vagy, ha az elején, akkor pár hét alatt nekem legalábbis elmúlt. Addig nem nagyon lehet mit csinálni.
2008. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!