Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy melltartót hordjak:-// mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L vagyok,és már 75/B-s a mellem,de anyukám nem engedi hogy melltartót hordjak,szerinte még korai. hogy vegyem rá,hogy engedje?:/

2014. jan. 29. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha látja Anyukád, hogy már elég nagy a melled, akkor beláthatja, hogy kell melltartó.
2014. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Apukádtól nem tudsz kérni pénzt?

Beszélj anyukáddal, és próbáld rávenni, előbb-utóbb biztos engedni fog.:)

Én sportmelltartót hordok, rendes melltartót elég ritkán, mondjuk nincs is nagy mellem... de anya soha nem szólt bele ebbe.

2014. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Off:

Honnan tudod, hogy mekkora a kosárméreted, ha nem hordasz melltartót?

2014. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szólj nagyszülőnek bárkinek akivel elég jó a kapcsolatod ahhoz,hogy megbeszéld ezt vele és kérj segítséget. Vagy ha van olyan barátnőd aki tudna ebbe segíteni akkor kérd meg.

Régebben én is adtam egyik barátnőmnek melltartót amit soha nem használtam,mert kicsi volt rám és neki az anyukája nem akart 'pénzt kidobni' jobb minőségű melltartóra.


Off: Olyan fura számomra ilyeneket olvasni,emlékszem,hogy mikor nekem elkezdett nőni a mellem anya magától vitt el egy ilyen butikba és keresgéltük a megfelelő melltartót.

2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

13: Nem egy bonyolult dolog megmérni a mell alatti körméretet, meg a mell körméretét. A kettő különbségét megkapva pedig tájékozódhatsz a méretekről.

Amúgy elhiszem hogy nagyon kényelemetlen.:(

2014. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
apukád nemtud segítteni? Pénzt adni. vagy esetleg nagynéni nagybácsi, nagymama, testvér
2014. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Szerintem is vedd meg nekem se engedte sokáig de az lett belőle hogy vettem magamnak és utána belátta hogy nincs igaza.
2014. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Senki nincs akitől kérhetnél pénzt?
2014. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

#15: Természetesen én is tudom, hogy így kell, de amíg én nem hordtam melltartót, nem méregettem, hogy hányas kellene.

Amúgy kérdező, kérj pénzt nagyitól, nagypapától, tesótól, apudtól, vagy a legjobb barátnődtől, ha egyforma a méretetek, kérj kölcsön egyet. Ha van nagyobb lánytesód, kérdezd meg hogy nem adna-e egyet a kinőtt melltartói közül, ha vannak neki olyanjai.

2014. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sport melltartó? Honnan tudod mekkora a melled ha nincs melltartód??méregetted.Amúgy szerintem normálisan kéne odaállni anyukád elé,hogy jó lenne egy top vagy egy sportmelltartó,mert így kényelmetlen neked.
2014. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!