Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha kiderülne,...

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a 14 éves lányotok köldök pearcinget csináltatott volna, a fülbevalókat mindkét fülében megnövelte eggyel így 2 és 3 van a fülében és megtudnátok, hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
Mindezt az engedélyed nélkül .
2014. jan. 30. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Jó nagy pofonnal fogadnám!Szedném ki a füléből! Semmi zsebpénz, kimenő, haverok!
2014. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
69%

Mindezt egyszerre?! Hát egyszerre sokkoló lehet, de már sajna nem tudsz ellene tenni semmit, csak belátni, hogy nem vagytok olyan kapcsolatban hogy ezt előbb megbeszélte volna veled.

Most már adj időd magadnak, lehet neked is tetszeni fog, egy kis idő múltával, mert szép is tud lenni egy köldök ékszer! :)

Amikor az én lányom volt 14,a gondolatát sem tudtam volna elviselni az ilyesminek, de most már, hogy nagyobb ,másként látom a dolgokat.

Pearcingje még mindig nincs.

2014. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Utólag már semmit nem tudsz csinálni. Azért én el lennék keseredve hogyha ilyen viszonyunk lenne. Nem vagyok híve a pofozkodasnak, talán azért szobafogság lenne. De szerintem magadban sem ártana megkeresni a hibákat, mert két ember kapcsolata bizony azon a 2 emberen múlik. Nem csak a lanyon.
2014. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagy a baj, ha ezeket utólag "megtudom" és nem veszem észre előre. Erősen kétlem, hogy idáig eljutnánk, de tegyük fel. Azt hiszem beszélgetnék vele arról, milyen mérhetetetlenül csalódtam a kapcsolatunkban és abban, hogy tudja, hol a határ. Elmondanám neki a lehetséges utakat, amik közül választhat, közte van, hogy azon túl, hogy életben tartom (tehát kap enni, és lesz egy ágya), nem foglalkozom vele (se pénz, se ruhák, se szórakozásra pénz, se semmi, de tényleg semmi, nem mosok, nem takarítok, semmi, talán még ajtó sem a szobáján!), egészen odáig, hogy kompromisszumra jutunk és tisztelve egymást meghúzunk néhány határvonalat, ami mindkettőnk számára élhető és elkezdünk építeni valami bizalom félét. Remélném, hogy közelebb választana a másodikhoz. De parancsolgatással, tiltással, veréssel és veszekedéssel 14 évesen már sokat nem érsz el. Háború? Minek? Hogy aztán átverve téged folytassa ezt? Nem hiszem. Én úgy gondolom egy 14 éves nem akkora gyerek már, hogy megmondjam merre menjen a saját életében, de azt kikérem magamnak, ha hülyének néznek, ráadásul az én számlámra (mert gondolom ezt a sok változtatást nem a saját munkáján keresett pénzből tette meg). Nálam kiverné a biztosítékot, és meglepődne a kisasszony, hogy bizony a tetteinek néha visszavonhatatlan következményei is vannak.
2014. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy eddig hol voltam...
2014. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Nem feltétlenül a szülő hibája, de fel kell készülni rá, hogy 20 éves korára egy kiégett prostituált lesz.
2014. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Megfognám és elvinném kiszedetetni a pearcinget is és a fülbevalót is. Utánna sok sok beszéllgetés és pár hét büntetés
2014. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez történne akkor magamba néznék hogy elcsesztem valamit.

Engem a szüleim úgy neveltek, mindenféle verés meg erőszak nélkül, hogy eszembe nem jutott volna ilyet csinálni. A fülbevalóban semmi rossz nincs szerintem, de engedélyt illene kérnie akkor is.

2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Kiszedetném a piercinget és a fülbevalót is,elgondolkoznék honnan volt rá pénze és mit rontottam,hogy 14 éves kislány már szexel,és,hogy hazudik.
2014. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

A szexben nem feltétlen látok semmi kivetnivalót. Ha van barátja, ismerem, fel vannak világosítva, stb. Ezzel szerintem nincsen probléma. Ez régen is így ment már.


Azon viszont érdemes elgondolkodnia egy szülőnek, ha nem veszi észre hogy a gyereke ki van lyuggatva, tele van varrva. :) De persze utólag már nem tud semmit se tenni. És persze a kiszedetés, és a büntetés sem használ semmit, csak olaj a tűzre.

2014. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!