Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti szeretitek a...

Kamaszok, ti szeretitek a régi zenéket és filmeket?

Figyelt kérdés
Én most azt a korszakomat élem, amikor megőrülök mindenért, ami a múlt században készült. Már azon is gondolkoztam, hogy elkezdek gyűjteni egy régi gramofonra. :D
2014. febr. 4. 21:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
En is szeretem a regi zeneket legfokeppen a 80-as es 90-es zeneket :D
2014. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 'hipszter'.... A saját házamat régi tárgyakkal szeretném majd berendezni, egy gramofon nagyon szép dísge lenne a háznak, és megvenném a kedvenc előadóm lemezeit is, tehát nem porfogóként használnám. :)

Egyébként köszi a válaszokat!

2014. febr. 5. 15:00
 13/16 anonim válasza:
Én szeretek mindent ami 60-as évek főleg azért mert láttam az american graffiti című filmet.
2014. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 3


De angolt tanulok, nyelvvizsgám is van:D Azért írom így, mert RUN D.M.C. csapat felkapott lett anno az adidassal, és hát tudod kialakult a hip-hop kultúrában erre a korszakra hogy oldskool, így ahogy írom, a kis néger amcsi kölykök kezdték el, mint pl See you-ból See ya!


Szóval ez csak szleng, vágod?:D

2014. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Abszolute. Tőlem balra és jobbra is koncert plakátokkal, poszterekkel van tele a fal és a szekrény is. Knyitva még több kinccsel van tele. :D A szoba egyik sarkában gitárok állnak néhány bakelit lemezezzel. Mögöttem régi (és új) könyvek sorakoznak a polcon, háttérben a Pink Floyd 'Dark side of the moon'-jával egy lemezlejátszó társaságában. S ha még tovább nézek, a Hard Days Night lemezről figyelnek a gombafejűek.

Asszem ennyi elég volt a 'lakáskultúrámból'.

Egyszóval, szeretem a régi dolgokat. Nem szeretem behatárolni magam a különböző stílusok közé, ha mágis kéne, akkor általában az indie-alternatív vonalon mozgok, hangulatbeli változáal járó kisebb-nagyobb kanyarokkal és kitérőkkel. (ugyanúgy közel áll hozzám a grunge stílus, mint a '70es évek 'discofever'-je.):D

Ha gondolod, írj privátban.


15/L

2014. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gyémántlány ***** válasza:
Zeneileg nagyon nem az én világom a múltszázad, de filmek jöhetnek! :)
2014. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!