Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotoknak nála idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

A barátom idősebb nálam és én szeretném, ha a szüleim is megismernék.

Viszont tartok attól, hogy esetleg nem lennének túl boldogok a kapcsolatunk miatt.

De azt sem szeretném, hogy bárkitől azt hallják vissza, hogy a lányuk egy gazdag pasi szeretője (többen csak ennek gondolnak).

Ez az első kapcsolatom és mindig azt hittem, hogy anyával majd megbeszélem ezeket a dolgokat, de eddig nem nagyon jött össze...


2014. febr. 5. 17:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát, azért ő néha csinál olyanokat, amiket ide nem írnék le...De azok nem azt mutatják, hogy olyan hű, de érett lenne.
2014. febr. 5. 18:03
 12/18 anonim ***** válasza:
hát ha még éretlen is... pláne nem örülnék... :)(ha te olyan érett gondolkodású lány vagy mint ahogy beállítod magad, miért kell neked egy éretlen gondolkodású 32 éves pasi? a pénze miatt...? )
2014. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem "gazdag vagyok" feliratú táblával a nyakában ismertem meg, először a külseje fogott meg, utána egyre többet találkozunk és nagyon szerettem vele lenni, most meg már együtt vagyunk elég régóta.
2014. febr. 5. 18:21
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén?Nem tetszene.De előbb utóbb úgyis nekem lesz igazam,és szakítás lesz a vége.Kivárnám.Ennyi!
2014. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
A tiltasnak nincs ertelme. En sem orulnek neki, de nem tennek semmit. Csak a pasival elbeazelgetnek azert, h o is igy gondolja e ezt a dolgot vagy csak szeret 16 eveseket kurni. :)
2014. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én se örülnék neki, de nem szólnék bele..ki tudja..lehet működni fog..anyum és apum között is 22 év van..és anyum 15 volt amikor összejöttek.. :)
2014. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt: MINDEN tini érettebbnek gondolja magát a koránál/a többieknél, de egyáltalán nem érettebb senki. Mi is a barátaimmal rengeteget fogjuk mostanában a fejünket, mennyire idióták voltunk 15 évesen, miközben a világ tudójának gondoltuk magunkat :D


Másrészt: az "idősebb" ebben az esetben elég eufemisztikus jelző, hiszen kis túlzással az apád lehetne. Egészséges lelkületű 32 éves felnőtt férfi nem tud partnerként tekinteni egy 17 éves (hozzá képest) kislányra, tehát a te pótapukád sem eggészséges. Azt pedig egyik szülő sem nézi szívesen, ha egy mentálisan nem 100%-os ember a lánya párja. Szóval nem fognak az örömtől repesni.

2014. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom 17 évvel idősebb nálam. én 19 vagyok... ő is gazdag pasi, engem is sokan lehordtak, h sok a korkülönbség, meg biztos a pénz... De engem nem érdekelt :) A családom elfogadja az elejétől fogva, az övé is. A környezetembe eléggé "divat" ez a nagy korkülönbség... Én össze se jönnék velem korabelivel.
2014. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!