Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Unokatestvérem 20 éves főiskol...

Unokatestvérem 20 éves főiskolás nem dolgozik még. Ez szerintem baj. Szólljak a szüleinek?

Figyelt kérdés
Havonta 2 - 3 drága jó minőségű ruhadarabbal lepi meg magát. Szüleitől kér pénzt olyan dolgokra amire valójában nem is kell pénz. ( iskolába befizetni meg a buszra vonatra is lényegesebben több pénzt kér el ). Havonta 2 - 3 drága ruhadarab szerintem sok. Pulcsikat nadrágokat, drága napszemüveg ilyesmikre költi. Szülei külön éllnek és anyukának aztmondja hogy apukátol kapta. Apukának meg hogy anyutól. A szülők nincsenek jóba
2014. febr. 6. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szülők dolga, neked semmi beleszólásod nincs.Ha igazad is van, csak feszültséget, vitát gerjesztenél vele.
2014. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szóljál,ne avatkozz bele.Valahogy kárpótolja hogy a szülei elváltak.Nem könnyű feldolgozni,csonka családban felnőni.Ha drogra vagy italra költené akkor megérteném az aggodalmadat.Így nem.
2014. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De tényleg drága márkás ruhadarabokat vesz. Modnjuk rá kihasznállja az összes holmiját ahogy én látom de nemtúlzás havonta ennyi pénzt elkölteni ennyire drága holmikra ? most vett 60 € fermert. 100 € napszemüveg. pólói 30 €. és havonta 2 - 3 ilyen dolog. 1 év alatt szépen összegyűllt neki azért
2014. febr. 6. 22:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozzál a saját életeddel és koptasd tövig a körmöd, és kopjon el az összes csontod a munkába amiért remélem hogy 35 ezret kapsz havonta.
2014. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De téged ez miért zavar? A Te pénzedet költi?
2014. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
több barátnőm 30 után kezdett el életében először dolgozni... nem érdemes csodálkozni semmin se :)
2014. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen ha tanul, és a szülei minden gond nélkül el tudják látni, akkor miért baj, ha nem dolgozik?

Különben meg ennyi pénz még egyáltalán nem a drága árkategória.

2014. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert nagyon kivancsi vagyok h adja be a szuleinek h a havi buszjegye 300 euro...


Szerintem te egy irigy pocs vagy. Foglalkozz a sajat dolgoddal.

2014. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon ráérsz... Akkor csak, hogy legyen min kiakadnod: 20 éves vagyok, nem dolgozom, mert tanulok, a szüleim "pénzelnek", sőt, a jogsimat is ők fizetik, apámtól fogom az autót is megörökölni. Remélem, kiakadtál. :))
2014. febr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
semmi közös hozzá hogy mennyi pénzt kap a szüleitől. Akik megengedhetik magukat ott érthető hogy többet kap. Ha ez a szülőket nem zavarja téged se zavarjon, sokan nem dolgoznak suli mellett.
2014. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!