Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyerek magazint tudnáto...

Milyen gyerek magazint tudnátok ajánlani 10 éves kislány részére?

Figyelt kérdés
Nem Hello Kitty, Barbie újságra gondolok, hanem valami ismeretterjesztő, de mégis csajos magazinra.

#gyerek magazin
2014. febr. 7. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy álltok az állatokkal, de nekem ilyen idős koromban valamilyen macskás magazint járattak a szüleim. A nevére nem emlékszem, de biztosan vannak ma is kutyás, cicás, lovas stb. újságok.
2014. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz kérdés. :) Talán,de nem 100%-ra mondom:. Mini Lady. Stb.
2014. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi idősen az IM, meg a Bravó járt:)

Mindig úgy vártam a postást:)

2014. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik olyan gyerek/tinimagazin, amely egyszerre foglalkozik ismeretterjesztéssel és divattal, sztárokkal... Ha már választani kell, inkább az előbbi fajtából keress valamit, kérdezd meg az újságárust, mit ajánlana. Én IM-et semmiképp nem vennék még, mivel szexszel és hasonlóakkal is foglalkozik, a gyerekek így is már túl hamar érnek.
2014. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az Im nem 10évesnek való talán 16tól már inkább de tele van szexszel.valami Popcorn volt régebben,meg valami Bravo girl na ezek jobba 10 évesnek valók.
2014. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

garfield :D szerintem örök kedvenc

de amúgy max ilyen bravo girl magazin, vagy bravo

2014. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában érdeklődj. Egy ideig a tappancs magazint vettem utána pedig egy másikat aminek a neve nem jut eszembe.

De az mindent érintett egy kicsit, volt benne rovat a lányoknak, fiúknak célirányosan. Mellette voltak rejtvények, történelem, kreatív ötletek. Én szerettem.

Közben eszembe jutott, Tudorka magazinnak hívják.

2014. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, nem Tudorka volt a neve?
2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!