Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kislány 13. szülinapjára...

Kislány 13. szülinapjára 5000ft ot adhatok boritékba? Nem tudok mit venni és gondoltam hogy pénzt adnék.

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Attol fugg,hogy ki neked a kislany.
2014. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idősen már nem mondanám feltétlenül kislánynak, de ez mindegy....


Amúgy mi ebben a kérdés, adsz neki pénzt. És?

2014. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy tizenhárom éves lány még bőven kislány.

Ki neked a lány?

2014. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha rokonod a kislány, akkor nyugodtan adhatsz, és legalább nem kerülsz olyan kínos szituációba, hogy nem tetszik neki, amit veszel. Így azt vesz rajta, amit szeretne.
2014. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
''kislány''.....anyukája vagyok....azért is tettem fel kérdést.... adnék ''boritékot''neki....meg van mindene igaz a napokban megjegyezte plüsslovat szeretne...Köszönöm válaszokat.
2014. jan. 19. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A saját lányodnak nem tudsz ajándékot választani?

Ez azért elég szomorú... :( Ne mondja nekem senki, hogy egy 13 (vagy akárhány) évesnek nincsenek vágyai...

Nekem 2 lányom van, de az lenne az anyaságom csődje, ha annyira nem ismerném a lányaimat, hogy ne tudnék 2-3 olyan dolgot bármikor felsorolni, amivel örömöt tudok szerezni, vagy amire vágyik.

Bocs a véleményemért.

2014. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
semi gond kedves válaszoló....vannak vágyai...sok sok mindent szeretne... kérdésemet rosszul tettem fel....pénzt boritékba és azt vesz rajta amit szeretne,mert volt már példa rá,azt vettem amire vágyott '''mégsem jó anya''''.
2014. jan. 19. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mmm ... Ahhoz mit szólsz, hogy szülinapján elviszed egyet sütizni - shakezni, utána pedig elmentek együtt körül nézni, és ekkora értékben választhat magának bármit, születésnapjára? :) Nekem a borítékos pénzadás kicsit olyan ... "Távolságtartó" , vagy hogy is mondjam. Sokkal "érzelmesebb", "bensőségesebb" szerintem, ha inkább együtt veszitek meg. Vagy ha ragaszkodsz a borítékhoz, akkor meg kell vele előtte beszélni, hogy megkapod az x összeget szülinapodra, ha szeretnéd elrakod, ha szeretnéd, akkor elköltöd ... Azért a pénz az még sem egy konkrét ajándék, én is kaptam egyszer hasonló korban így pénzt, meg is lepődtem.
2014. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnál? Sokan azzal vannak, hogy akkor már vásárlási utalványt adj, vagy ilyesmi, de valljuk be, szerintem mindenki jobban örül a készpénznek, mint az utalványnak. Kevesebb vele a gond, nem kell egyszerre elkölteni az egészet, nem jár le az érvényessége stb.
2014. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!