Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakran vasaljátok a...

Milyen gyakran vasaljátok a hajatok?

Figyelt kérdés

Én eddig heti 2x vasaltam de mostanában egyre többet vasalom. Kamasz lányok ti mikor vasaltátok először (hány évesen?) és most mennyiszer vasaljátok egy héten?

kort is írjatok. Köszi :)

14/L



2014. febr. 9. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

12-15 éves korom között minden hajmosás után kivasaltam. Ritkán kellett két hajmosás között belevasalnom, mert én nagyon utánanéztem akkor, hogy milyen hajvasaló a jó, és vetettem magamnak egy 20ezres (tehát jobbféle) Remingtont :D

Mikor elkezdtem vasalni a hajam akkor kb vállig ért. 15 évesen meg nagyon ráuntam, és elkezdtem egyre ritkábban vasalni a hajamat...Ahogy nőtt a hajam úgy tolódott a vasalás ideje is (megjegyzem már a vállig érő hajamat is 1 óráig tartott kivasalni, mert rettenet, hogy milyen dús hajam van, legalább 3 embernek adhatnék, és még akkor is lenne elég), ill. középiskolás lettem, és ilyenekre már nem igazán volt időm. Most 17 vagyok, majdnem csípőig ér a hajam és kb havonta-másfél havonta 1x vasalom ki a hajam, mert már akkor is majd' 2 óráig tart, ha sietek vele, ha meg kényelmes tempóban csinálom, akkor 2,5 óra. Pedig mindig hitegetem magam, hogy hétvégén kivasalom, de általában ez nem valósul meg. Pedig imádom, ha szép egyenes a hajam :) De attól egy kicsit jobban érzem magam, hogy legalább nem roncsolom :D


17L

2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kezdtem el vasalni a hajam. Régebben volt, hogy minden nap, de sokat roncsolódott a hajam ezért heti két( néha 1 is ) alkalomra csökkentettem.

18/l

2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igaz én nem vagyok már tini,de azért válaszolok,remélem nem baj! :)

14 éves koromban kezdtem vasalni a hajam és minden hajmosás után vasaltam,ami heti 2-3 alkalmat jelentett.Kivéve a nyári szezont,amikor a nagy melegben néha napi 3-4x is bevizeztem a hajam.Ilyenkor csak hétvégente vasaltam,ha bulizni mentem.Így ment ez egészen 22 éves koromig,amikor is megszületett a kisfiam,aki most múlt 1 éves és a születése óta jó,ha 3x ki volt vasalva a hajam.Rá kellett jönnöm,hogy gyerkőc mellett,már az is teljesítmény ha sikerül heti 3x hajatmosni,a vasalásról meg csak álmodozom,de nem annyira nem is bánom,mert többnyire itthon vagyok,vagy max a környéken sétálok a fiammal,szóval,nem tragédia,ha nincs kivasalva a hajam. :)

2014. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12-14 éves korom között volt egy időszakom, amikor naponta vasaltam a hajam, és végül már borzalmas állapotú lett. Levágattam kb az államig, most már visszanőtt a mellem alá. Nem azt mondom, hogy tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de sokkal jobb mint régen volt. Egyébként viszonylag egyenes a hajam, nem is értem miért vasaltam... Mostanában már inkább göndöríteni szoktam ha ráérek, vagy pedig becsavarom.

17/L

2014. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1x és próbálok rá nagyon vigyázni, hogy ne hullámosodjon be, mert kezelhetetlen és kb úgy nézek ki mint egy oroszlán :D

14 szülinapomon keztem, most leszek 15 :)

2014. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Két éve nyáron kezdtem el és 2013 nyár elején hagytam abba mert nagyon tönkretette. Ajánlom neked is hogy ne nagyon tedd. Saját magam kárán megtanultam.

13L

2014. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve, minden hétköznap.. :/

14/L

2014. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

olyan 13 éves korom óta vasalom, akkor még csak heti 2 volt max, hajmosások után, aztán már egyre gyakrabban, most ha már elmegyek itthonról kivasalom mindig. szóval minden nap szinte :D nagyon tönkre tette a hajamat, most növeszteném, de hiába kenegetem sok hülyeséggel, a vasalást nem hagyom abba mert úgy nézek ki göndör hajjal mint egy oroszlán xd. szóval alig nő valamit :/ pedig az a tervem, hogy ha megnő, talán nem lesz annyira vészesen rossz göndören és nem kell vasalni :D már várom azt az időt, mert már nyűg ezzel vacakolni minden reggel és már unom is.. de nélküle meg megbolondulnék xd szóval ördögi kör.

16/L

2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak ha megyek valahova. És mivel nem vagyok egy bulizós típus, kb évente 2x. :D

17/L

2014. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én 13évesen kezdtem vasalni+festeni. Tönkretette a hajam, pedig a legdrágább festéket használtam+ nagyon drága REMINGTON hajvasalót. Most 19/L vagyok és nem vasalom, csak nagyon ritkán, mert teljesen eltöredezett a hajam, pedig régen nagyon erős szálú, vastag hajam volt :( . :)
2014. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!