Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran vasaljátok a...

Milyen gyakran vasaljátok a hajatokat? és nem töredezik a hajatok? Ja és mióta?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
minden reggel a frofrot, lk két éve és törik, naná, hiszena forró vas( hiába teflonos stb) nem tesz jót neki, szárítja , néhas kell rá olajos pakolás, meg vágni
2009. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
én kb 2 éve vasalom, mert az enyém teljesen hullámos.. és most nem elég hosszú. Ha megnő, akkor majd hordom hullámosan is. Akkor kezdtem el vasalni a hajam, mikor egy bizonyos frizurát vágattam, és az igazán egyenes hajjal mutatott jól, én emg hajszárítóval nem tudom úgy kihúzni, mint a fodrász. Minden nap vasaltam, és nagyon elvékonyodott, eltöredezett a hajam. Már jó, mert nem vasalom minden nap, egy héten kb 3x, nagyon max. a 4x. Ne vasaldd minden nap, használj ápolókat, hajbalzsamot, hővédő krémet.. nekem beváltak, és már a fodrászom is mondta hogy rendbejött.. (már egy ideje..)
2009. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de a frufrut minden nap vasalom..az nem olya halálos :) (2. vok)
2009. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én már tavaly nyár óta vasalom az egész hajam,heh és nem törik :P Pedig vékonyszállú alapból a hajam és a vasalóm is egy munkanélküli vacak :D
2009. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Előző vok.Nem munkanélküli,hanem márka nélküli.Én hülye hogy tudtam így elírni...
2009. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
munkanélküli XDDDDDDD Amúgy egy két éve vasalom kb. és SZ*RRÁ tört.Azóta már nem vasalom.
2009. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

4 éve vasalom

minden egyes nap

és nem töredezik

egyáltalán

még kicsit se

osztályban mindig azt nézzük h kinek törék kevesebb szál a hajából amikor így meghúzzuk a végét és mindig én nyerek:D

2009. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudjatok,de most miért kellett szinte mindenkit lepontozni?Az a bajotok hogy nem töri a hajvasaló a hajunkat,vagy mi?Szegény lányt 0%-ra lepontozzátok,ok nélkül?Ennyire már ne legyetek féltékenyek!
2009. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Durván másfél évig mindennap vasaltam a hajam, márkás (Remington) hajvasalóval. Olyan szinten tönkretettem ezzel a hajam, hogy jó 10-15 centit kellett belőle levágni és még így sem tökéletes. Azóta nagyon ritkán vasalom, max. havonta 1x.
2009. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

tegnap 19:13-as vagyok

köszike a lepontozást

csak azért mert nem törk a hajam?

én csak válaszoltam

nem tudom h szerintetek ebben mi nem hasznos..

mert az hasznosabb amikor már a 10. válaszoló is azt válaszolja h igen nekem is törik

és inkább neis vasald mert sz.rrá fog törni

de mi van ha nem?

kikell próbálni

előre is köszönöm h ezt a "válaszomat" is lepontozzátok


Úr áldjon mindenkit!

2009. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!