Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, milyen hajatok...

Kamasz fiúk, milyen hajatok van? Fel szoktátok zselézni, amikor mentek valahova?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Félhosszú, szembelógós, alapból egyenes. Így kicsit emo-s beütése van, de egye fene. :)


Természetesen nem zselézem.

2013. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Korábban vállig érő hullámosabb szőkés hajam volt, majd rövidebbre lett vágva, és besötétült göndör lett. (Nem tudom mihez viszonyítani, de az éjjel nappal budapestben van egy ilyesmi hajú srác, ugyanolyan göndör volt, csak szolidabban.:))


Most meg ilyen tömeghajam van, oldalt rövidebb, fent hosszabb, balról jobbra van fésülve a fejem 'sarkától', de égnek áll valamennyire, vakszolva van. De nem mindig.:) Eléggé sötét bevakszolva, ilyenkor olyan maffiózós beütése van.:D


15/F

2013. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
főként amikor jó idő van, de leginkább nyáron be szoktam zselézni, felállítom, de néha lesimítom
2013. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül alsó lapockáig hátközépig ér a hajam. Világos barna és nem zselézem :D. Bár amikor valami ünnep van vagy ilyesmi akkor kiszokott lenni vasalva. De ugy allapból csak fésülködni szoktam. 14 éves Rocker fiu
2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Persze hogy felzselézem
2013. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kopasz vagyok. Nem szoktam.
2013. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én most növesztem, kábé 8-10 centis, a szemem aljáig érne ha lefésülném......

olyasmi mint sylvester stallone-nak most

2013. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze.én pánk hajba!!!
2013. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!