Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretem vagy nem, mi legyen?

Szeretem vagy nem, mi legyen?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk,8.osok,szarügy. Ő az a rosszfiú típus,ő az első szerelmem,de sosem tudom,hogy szeretem,vagy nem.Néha csak a nyakába ugranék,de van olyan is, hogy meg tudnám folytani.De olyan jó a szemébe nézni és aa..De sztem ő mindenkire így néz, és legbelül féltékeny vagyok ha más lánnyal beszél.De néha olyan kegyetlen dolgokat tud csinálni,és beképzelt is tud lenni, ilyenkor olyan rossz,de hiszek benne hogy legbelül jó. Első szerelem..félek belevágni,mert ha nem jönne ki jól,akkor szarak lennének itt az utolsó hónapok.Próbálok nem figyelni rá,és nem úgy nézni rá,de nehéz..nem akarom elrontani a nemistudom..haverságunkat. Egy csók így elég lenne, de ő ne emlékezzek rá, mert akkor talán megbánná, és átváltana ilyen 'nem beszélek veled és bunkózok hogy elfelejtselek' üzemmódba. Bocsi hogy hosszú lett. :) 14L

2014. febr. 11. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

1. Légyszíves a későbbiekben egy ilyen oldalon próbáld meg a kérdésedet normálisan megfogalmazni. Nem rosszból, de az ilyen hozzám hasonló "földhözragadt" embereket taszítani fog a stílusod, mert komolytalan(nak tűnik).

2. Ilyen nincs, hogy szereted-e vagy nem. Ha szerelmes vagy azt tudod. Bírod mint havert, de a szeretés nem itt kezdődik.

3. Szépek ezek a kamasz évek... :)

2014. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem lett hosszú.


Milyen meglepő hogy velem is ugyan ez történt csak fiú vagyok .

Én a lányba hiszek hogy belül kedves meg minden mert nekem bebizonyította és én nem tudom elfelejteni öt. És én is ha elmegy és más fiuk viccein röhög akkor elkap a féltékenység .

És néha velem is bunkózik de azt tudom hogy csak azért van mert más felidegesítette és .......

2014. máj. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!