Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma elment külföldre...

A férjem ma elment külföldre dolgozni, nagyon hiányzik, féltem, szeretem nagyon, még soha nem járt ki dolgozni, kislányunk kérdezi, apa mikor jön? Mit tegyek könnyebb legyen számunkra? Hiányzik nagyon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi időre ment?Enyém mikor 2 hétre elment, minden nap videó telefonáltunk, nekem az sokat segített, meg a gyereknek is.
2011. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
8 hétre ment el ,de soha nem voltunk ennyit távol egymástol
2011. szept. 17. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Hú én is az a fajta vagyok aki nem sokáig bírja apa nélkül.Ha már fél órával később jön már rosszul vagyok.Ha hétvégén dolgozik attól is rosszul vagyok.8 hetet ki sem bírnék.

DE!!!!Ha anyagi oldalról nézem muszály kibírni.Sajnos a család rovására megy.

2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes, megbizható,jó apa,jó férj,de aggódom érte.
2011. szept. 17. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Melyik országba ment? Beszél valamilyen idegen nyelvet?

Skype-on tudnátok telefonálni?

Vághatjátok a centit minden nap, és úgy jobban láthatja a kislány is, hogy egyre közelebb az idő, amikor apuka hazaér. Mesélhetsz neki, hogy hol van az apuka, képet mutathatsz neki a környékről.

Bízz benne, biztos talpraesett, ha külföldön talált munkát. Persze azért nem árt óvatosnak lennie, de külföld gyakran biztonságosabb, mint hazánk.

2011. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ.
2011. szept. 17. 21:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom kamionozik. Nagyon keveset van itthon, 2 hetente 1-2 napot. 2 kicsink van, 2 és 5 évesek. Iszonyat keveset látják az apjukat, sokszor hiányolják. Mi minden alkalommal igyekszünk beszélni vele skájpon, így kicsit olyan, mintha velünk lenne. Én próbálom őket lekötni mindenféle programmal, és igyekszem, hogy ne lássák rajtam, hogy mennyire hiányzik nekem is a férjem.
2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsónak is köszönöm
2011. szept. 17. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem is a Balcsi mellett dolgozik igaz 80km-re az otthonunktól de akkor is minden nap nem tud haza jönni.(több lenne a leves mint a hús,ugye a benzin nagyon drága)Sok munkájuk van,kisfiúnk 3,5éves nagyon észre veszem hogy nagyon jó lenne apa ha mindig itthon lenne!:((

Mi már ezt csináljuk 3éve szóval hidd el nehéz nagyon és pokolian hiányzik nekünk de tudom hogy értünk csinálja!!

2011. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk havi 1 hétvége jut,a kislányom 3 éves a férjem ezt csinálja hosszú évek óta.Szerintem ha a gyerek nem látja rajtad hogy mennyire szenvedsz,nem olyan rossz neki.Szerintem nem megy a család rovására,legalábbis én nem látom hátrányát,napi szinten 1 órát skypolunk,hétvégén sokkal többet,a lányomnak ez természetes,hiszen ebbe nőtt bele.Mindig elmagyarázzuk neki apa miért dolgozik messze,ezt ő megérti,az csak mellékesen irom,hogy az itthoni keresetből fele ilyen jó körülményt nem tudnánk biztositani a kislányunknak.Ja és 14 éve vagyunk házasok,11 éve dolgozik külföldön,tehát ha nem működne az már előjött volna.
2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!