Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha tehetnétek hogy...

Kamaszok, ha tehetnétek hogy élnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Mondjuk annyi pénzt nyernétek a lottón, hogy nem kell dolgoznod már soha és nagyon luxus dolgokra is futja, akkor hogy élnétek?
2014. febr. 12. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Egy részét betenném a bankba kamatoztatni, a többiből autót vennék (valószínűleg Lexust), és utaznék mindenfelé.
2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ja, és nem dolgoznék. (előző voltam).
2014. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném a Millenium Falcon-t meg Kim Jong-Un-t másodpilótának és felcsapnék űr szárnyas fejvadász zsoldosnak.
2014. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én olyan helyzetben utána csak fency cigit szívnék, zsírleszívásra mennék, egy ajak pc-t lövetnék, vennék egy közvetlenül a Balaton mellett fekvő nyaralót, rengeteg cipőt, a legjobb goth és cybergoth cuccokat, sok fesztiválra mennék, rakatnék fel műszempillákat és ennyi kb :) A barátomnak vennék egy autót meg magamnak valami jó kisbuszt, amit kifesthetek.
2014. febr. 12. 19:09
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy házat amit kedvem szerint (cukormázasan :$ ) rendeznék be, festenék ki stb... Egy nyaralót a Balatonnál és mondjuk egyet...valami tengerpartnál (olyan filmbeillő, hatalmas fehér házat).

Nyitnék egy luxus hajléktalanszállót és egy csomó dolgozót szereznék bele, akik segítenek visszahelyezni az életbe ezeket az embereket. Munkát szerezni nekik, megfürödni, ételt adni..stb.

Egy CSOMÓ ruhát vennék, meg varratnék.

És persze a családomnak, barátaimnak is adnék... :)


16L

2014. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg otthagynám a rendes sulit, különórákra járnék képezni magamat abból, ami érdekel. Sokkal egészségesebben élnék, tehát valószínűleg külön összeállított étrendet készítene nekem valaki, és azt enném, emellett mivel annyira nem lenne kötött a kezem a suli dolgai miatt, valószínűleg több figyelmet fektetnék olyan dolgokra mint pl sport.:) Szóval egészségesebben élnék, mert lenne rá pénzem, és időm:D


valószínűleg minden héten koncertekre járnék, hiszen ezekre is lenne pénzem, és időm. Biztosan vennék magamnak egy Mercedes 190 2.5 Evo2-es kocsit, és egy Kawasaki H2-es mocit:D


Biztosan sokat olvasnék, elkezdenék gitározni, kipróbálnék egy csomó dolgot:D Valószínűleg egy idő után bennem lenne a mehetnék, és bejárnám a többi kontinenst is, első körben Afrikába mennék pl egy Bamaco rally kifejezetten szimpi dolog...:D Ilyesmikben gondolkozom főleg. Illetve sokkal több figyelmet fordítanék az emberekre... Sokkal kedvesebb, udvariasabb lennék, több időt szánnék a barátokra stb. (Hiszen az életem tulajdonképpen jelenleg csak az iskolára megy el, így ezek a 'vágyak' érthetőek...:) )


17/F

2014. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ja, és elutaznék Dél-Koreába két barátnőmmel egy Kpop-os koncertre... :) és városnézésre. :P


utolsó voltam :)

2014. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Egy szép kertes házat vennék valahol Rózsadombon (nem egy gigavillát), de egy modern és informatikailag fejlett házat. Mondjuk "passzív házat". Nyáron sok szép helyre kimennék nyáron a családommal, sok mindent megnéznénk, amúgy meg heti 8-10 órában tanítanék, elvégeznék egy matek-infó tanári meg német nyelvtanári szakot. És ezeket tanítanám egy osztálynak, akinek szerintem az ofője is lennék. :) (Belerokkannék az unalomba, ha egész nap a jakuzziban ülnék. És ezt amúgy is szeretném majd később csinálni, de mivel nem nyerek a lottón, valószínűleg külföldön. :D)

17/F

2014. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Itthagynam a sulit,es kulfoldon tanulnk tovabb,egeszen az egyetemi eveimig. Vennek kulfoldon(Amerika) egy szep,takaros,de megis luxuslakast. Hazajonnek,vennek itt is egy luxuslakast,es luxusautot. Egy csomo ruhat,es persze elhivnam mindenhova a barataimat,es mindent fizetnek. Sajat konditermet uzemeltetnek,ahova embereket vennek fel,szemelyi edzoket,s persze idegen emberek is jarhatnak,potom penzert. Az ismeroseim,csaladtagjaim,es barataim termeszetesen ingyen elvezhetik mindezt. Minden elektronikai cuccom Apple lenne(ebbol mar 2 meg van). Es persze a legmarkasabbol mindent. Valamint nyitnek talan meg egy szepsegszalont,ahol lenne mukormos,szoli,fodraszat,kozmetikus,masszazs stb. Epitettnek meg egy hatalmas epuletet,ahol mindenfele munka megtalalhato lenne. Ebben a hatalmas epuletben lenne egy gyar is,ahol munkat adok 300-400 embernek. Talan itt lenn meg egy nagy fodraszat,nagy szoli,nagy mukormos stb. Itt lenne meg par bolt is (Bershka,stb.),ahol szinten eladok dolgozhatnak. Minden szinten lenne recepcios lanyok,akik eligazitjak az arra jarokat. Ezzel is munkat szolgaltatva embereknek.

Tovabba jotekonykodnek a szegeny gyerekeknek. Uj,markas jatekokkal,ruhakkal,felszereltseggel.

(Egyebkent ebben a nagy epuletben mindenfele munka megtalalhato lenne,maganorvosoktol kezdve,az autoszerelokon at,folytatva a kulonbozo ettermeken,ahol szinten lennenek szakacsok,recepcios,felszolgalok,mosogatok,takaritok stb.) Tehat ezzel az epulettel kb. 1000 embernek adnek munkat. Es a neve valamilyen munka kozpont lenne,vagy stb.

14L

2014. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Hát én csomagolnék és költöznék el a francba itthonról először fel Pestre. Leérettségiznék minimum (bár nem stresszelnék rá, ha nem sikerül max veszek magamnak :D) és utána jelentkeznék valami divat suliba Párizsban ahol vennék egy luxus lakást ami az Eiffel toronyra néz. Aztán vennék magamnak egy aston martint meg valami klassz jakuzzis limót egy állandó sofőrrel. Minden szabad percemet ruhavásárlással tölteném. Nyáron a los angelesi luxus nyaralómban lennék. Miután elvégeztem a sulit belekezdenék a saját kis ruhamárkám elkészítésébe.


Ezek mellett persze adakoznék a szegényeknek, éhezőknek, állatvédőknek. Folyamatosan járnék edzeni és elkezdenék jógázni. Minőségi borokat innék amik hiper szuper drágák. Tuti biztos hogy senkinek nem adnék a pénzből azok közül akik most az életemben vannak.

2014. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!