Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha egy 14...

Mit csinálnátok ha egy 14 éves lány terhes lenne és az abortusz után is ragaszkodna a gyerek apjához? Engednétek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Igen,de feltétlen elvinném nőgyógyászhoz gyógyszert iratni!!
2014. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Elég kevés az info. Mióta ismerik egymást, hány éves a fiú, hogy viselkedett az abortusz kapcsán stb.


Gyógyszert nem iratnék 14 éves gyereknek; mondjuk nem is nagyon tudom elképzelni, hogy felelősségteljes és értelmes orvos megteszi.

2014. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem még egy terhesség, meg eleve az abortusz stb. ártalmasabb a tinire, mint hogy fogamzásgátlót szedjen. Úgyhogy én biztos vinném dokihoz, hogy adjon tanácsot, valami megbízhatót.

Amúgy, ha ragaszkodik a fiúhoz, és a fiú is hozzá, akkor alapos fejmosás után, és megfelelő felvilágosítás (fogamzásgátlás) után hagynám, hogy találkozzanak. Azt hiszem.

2014. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Miután ilyen felelőtlen dolgot elkövetett, örüljön, hogy elengedem iskolába, különórákra, néha esetleg barátnőzés, a pasikat meg elfelejtheti, mivel nem képes felelősségteljesen hozzáállni a dolgokhoz.
2014. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem engedném,és nem is iratnék fogamzásgátlót.Mindennek ellenére mégis csak egy fejlődő szervezet,tuti,hogy szobafogságban lenne jó ideig,de saját magam is büntetném,mert ez nem csak a kislány hibája a szex a terhesség és az abortusz hanem az enyém is.

Elég nagy baj,ha már idáig fajul a dolog.

2014. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha az én gyerekem ilyen lenne akkor vinném és hoznám az iskolából, annyit lehetne házon kívül amit iskolában tölt, 18 éves koráig. Ha nem kellett neki az engedékenység akkor tudja meg milyen a szigor.
2014. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Engedném.


Sőt,abortusz se lenne.Támogatnám.Nem érdekelne,hogy ki mit mond,vagy hogy ő mennyire "rontja el" a gyerekkorát.Ha már egyszer megtudta csinálni a gyereket,akkor felfog nőni.Igen,14 évesen.

2014. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk nem fajult abortuszig a dolog, de kellett esemény utáni (persze védekeztünk, csak történt egy kis galiba), a szüleim nagyon sokáig nem engedtek sehova, de a barátomat nem tiltották tőlem. Még mindig együtt vagyunk és örülök, hogy nem zavarták el. Azt mondták nekünk, hogy nem haragszanak, viszont nagyon nagyot csalódtak bennünk. Szerintem ennyi lelki sérelem után nem is szabad elválasztani valakit a szerelmétől. Kegyetlenség lenne. Persze, a lány is hibázott és a fiú is, de egy abortusz után főleg szüksége van egy lánynak a szerelme lelki támaszára, nekem legalábbis szükségem lett volna rá.

Gyógyszert nekem nem írattak fel, mert a továbbiakban nem akarják, hogy szexeljek, még egy ideig, bár szerintem lassan megengedik újra, hiszen a barátom elég sokat bizonyított.

2014. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Lelki sérelem? Már ne haragudj utolsó, de aki gyerekként felelőtlenül szexel, meg elég nagy pasizni utána meg abortálni a saját hülyesége gyümölcsét azt igenis eltiltanám mindentől ami neki örömet okozott. Ha nem, volt neki jó az engedékeny szülő akkor legyen boldog a szigorú, semmit nem engedővel.
2014. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Én hagynám, mert ha megtiltom csak rosszabb.

Persze fájna, és félteném, de az sem jobb ha titokban találkozik vele.

2014. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!