Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitgondoltok, a gyerek szemszö...

Mitgondoltok, a gyerek szemszögéből az abortusz vagy az örökbeadás a jobb? És a szülő szemszögéből?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

De értelmes kérdés....

Gyerek szemszögéből??? Élet, vagy halál. Szerinted???

2014. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Örökbeadás a szülők választják az abortuszt nem a magzat
2014. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kaphatok normális választ????
2014. jan. 22. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Értelmes válasz nincs egy ostoba kérdésre.

De akkor tessék : örökbeadás minkét fél részéről a legjobb.

1. voltam

2014. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Azért írtam, mert te csupa kérdéssel "válaszoltál", a második meg vmi érthetelen hablatyot nyomott le.

2014. jan. 23. 00:26
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezt sajnos nem lehet előre megmondani. Van aki egész életében szenved attól, hogy örökbe adták, van aki nem.
2014. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az előttem válaszolóval.
2014. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Erre nincs jó válasz. Hallottam már olyan véleményt is, hogy azt kívánta bárcsak meg sem született volna.


Szülő szempontjából sincs egy jó válasz. Van aki nem tudja elfogadni az abortuszt, van aki meg azt, hogy él valahol egy gyereke és szülés után oda kellett adnia valaki másnak. Az örökbeadást én sem tudnám elképzelni, ha már megszülöm, a kezemből ki nem adnám a gyereket.

2014. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
A szülős részre én sem válaszoltam. Most is egyetértek az előttem szólóval... Az örökbeadáshoz pláne ki kell hordani a gyereket, ami azért nem semmi, adott esetben pedig extra komplikációkat okozhat az iskolából kiesés, pletykák is...
2014. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg pont hogy érthető a második válasza. A magzatot meg sem kérdezik hogy ő mit szeretne, persze, természetesen válaszolni se tudna. Lehet ő élne inkább, de az a nő, akiben fogant az abortuszt választja.


Gyermek szemszögéből szerintem az élet, hisz kap esélyt egy normális életre. A Nőnek meg kényelmesebb az abortusz.

2014. jan. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!