Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kb.3 hetes terhes vagyok, de...

Kb.3 hetes terhes vagyok, de nem szeretném megtartani a babát, mert a jelenlegi helyzetem közel sem gyerek centrikus. Mit várhatok, ha abortusz mellett döntök? Mennyi időt vesz igénybe? Mi az eljárás? Mellékhatások? Következmények?

Figyelt kérdés
Most nem kritikára és alázásra, hanem segítségre van szükségem!!
2014. jan. 8. 10:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%

3 hetes terhesség nincs is.

Ez kb.azt jelenti, hogy a pasi megöntözött 1 hete, de még van egy heted a menstruáciòig...

2014. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

30.000 Ft, viszont hogy lehetsz 3 hetes terhes? Tesztel is először minimum 4 hetes korban derül ki a terhesség...


Nőgyógyász megállapítja a terhességet, elmész a védőnőhöz vagy a családgondozóba 3 nap gondolkodási idő még egy találkozs. Befizetett csekkel mehetsz időpontért.

2014. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, hogy sokféle következménye lehet lelkileg és testileg is de az is lehet, hogy semmi. A lelki a te hozzáállásodtól függ. A környezettől függetlenül. A testi pedig lutri.....Lehet, hogy a amikor szeretnél nem vagy csak nehezen fogsz teherbe esni. stb. Egy napot vesz igénybe az abortusz :(
2014. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
46%
ezt akartam én is írni, három hetes terhesség???
2014. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem egészen, 3 hete történt, viszont 1 hete késik és pozitív lett a teszt eredménye..
2014. jan. 8. 10:41
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Akkor 5 hetes vagy, tájékozódj szerintem kicsit, mert nem vagy tisztában a dolgokkal. Minden fenti kérdésedre a google tökéletes választ ad, és akkor a savazást is elkerülöd, amit itt kaphatsz.
2014. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy hete késik, akkor az egy 5 hetes terhesseg, nem harom.
2014. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem igazán lehetek 5 hetes, ha csak 3 hete volt az eset..
2014. jan. 8. 10:47
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
Hiába volt harom hete. A terhességet az utolsó menstruacio elso napjától számítják, tehat ha 3 hete/16 napja/8 napja/ volt az aktus, akkor is 5 hetes terhessegnek számít.
2014. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%

Könyörgöm olvass utána!


Itt magyarázzuk többen, hogy miért vagy 5 hetes terhes és te egyedül győzködsz minket az ellenkezőjéről.


Ha nem akarsz ne higyj senkinek és próbálj abortuszra menni 13 hetesen, ami szerinted csak a 8. hét!


Gratulálok!

2014. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!