Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Nektek hány darab...

Lányok! Nektek hány darab melltartótok van és milyenek? ( kort is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

2 pántnélküli, ezek fehér és testszínűek, az utóbbi a kedvencem. Van még egy fekete, piros, fehér, halványrózsaszín, 2 fekete csipkés, egy rózsaszín csipkés, egy fehér alapon fekete mintás és egy rózsaszín alapon fekete csipkés. Hát nem túl sok, de ezek közül is volt olyan, ami kb csak 2x volt rajtam eddig. :)

amúgy 75A..

18/L

2014. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

5db. egy szivacsos van. ebből az ötből kettőt tudok úgy hordani hogy nem szorít,nem csúszik le.

13/l

2014. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Van harom feher,ebbol ketto sima,egyszeru,feher melltarto,a harmadik is,csak annak a jobb felen van egy lila pillango.

Van egy lila,ami ugyanolyan,mint a pillangos feher,csak ezen a pillango rozsaszin.

Van egy sima egyszeru korall szinu.

Es egy sima egyszeru sotetkek szinu.

Ennyi.

A meretem 75/B

Es 14L

2014. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy sima fekete (nem push up-os), egy kehér és egy rózsaszín, amiknek a pántja csipkés, és egy csipkés kék. Meg egy pánt nélkül is hordható halványrózsaszín, csipkés, masnins. Ezek mind kicsit push up-osak, mert semmi mellem sincs.. :/


17L

2014. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

van egy fekete, egy csillogó fekete, egy csipkés fehér, egy nagyon pushup fehér (bár az már régen volt rajtam), egy sima fehér, és egy rózsaszín


16L

2014. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mennyi van,de valamiért szeretem a fehérneműket és szeretem ha párban van az alsó résszel így jópár összegyűlt már.

A legtöbb fekete vagy fehér és szinte mindegyikben van valahol csipke. Mintásom nincs csak 1 leopármintás,azt se használom nagyon,csak néha-napján.

Jobban kedvelem az egyszínű,egyszerű melltartókat. A csipkésekért meg megbolondulok :D

Olyan 10db van amit felváltva használok, a többit csak nagyritkán.

17l

2014. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyik melltartóm sem push-up.

Van egy fekete, egy kis csipkével (ez a kedvencem), van két fehér (az egyik kicit már kicsi, de nagyon szép), ezek simák, pár csillogós izé van csak rajtuk és egy kis csipke), van egy pántnélküli (fehét, imádom) és van egy zöld, csipkés és kicsi macskák vannak rajta :D

75C a méretem.

17L

2014. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

van 2 pánt nélküli, azokat nem nagyon hordom, van 2 fekete sima és 2 fekete pushup, inkább a pushupokat hordom, mert azok nekem kényelmesebbek.

14/L 75A

2014. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 szürke, 2 fehér mintás, 1 világos rózsaszín mintás, 1 pink mintás, 1 rózsaszín, 1 pánt nélküli fehér

75B

17L

2014. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4 melltartóm van jelenleg. Egy fekete pánt nélküli, egy fekete, egy fehér és egy testszínű normál pántos.

Épp múlt héten szortíroztam ki, volt, ami már megnyúlt kicsit, meg ilyesmi, azt kiszelektáltam. Tervezek venni új melltartót, de most nem sok időm van ilyenekre.

2014. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!