Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől lehet egy tininek az...

Mitől lehet egy tininek az alkarján sok kis pontszerű véraláfutás? Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Talán kiszívta magának? Emlêkszem ên is sokszor csináltam. Vagy ha megcsavarják, megszorítják a kezêt akkor is lehet olyan. Nem kêrdezted tõle?
2014. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem vannak pontszerű striák a csípőmön. Hirtelen növés-hízás-fogyás-hízás miatt. Úgy néz ki, mint valami tűzijáték.:D

Szerintem neki is az lehet.

2014. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért fogyás-hízás esetén nem az alkar reped először... én konkrétan rákérdeznék és figyelném az arcát válaszadáskor. Ha komolyan érinti, akkor nagyobb a baj, mint ha nevet egyet, hogy áhh, semmi. (A válasz szövege majdnem mindegy, vagy megmondja, mi az, vagy nem. A fontos, hogy azt tudd, baj van-e, vagy csak ökörködnek valamivel.)
2014. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen pontszerű véraláfutás az alkaromon, mikor a párommal ökörködtünk, hogy tenyerével rászorítva csavarja a bőrt a karomon amíg csak bírom.

Elzsibbadt, utána meg ilyen pontszerű pöttyök lettek rajta.

2014. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá és nézd hogy reagál.


Sok embernek érzékenyebb a bőre bizonyos pontokon és elég kicsit megvakarni, hogy kipettyesedjen.

2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nehezet vitt a karján.
2014. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!