Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a terhesség folyamán a has alatti ínszalag megnyúlt/megereszkedett? - a baba súlyától. Ti mit csináltatok? Vagy mit nem? Nektek mit mondott az orvosotok?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos ez áll fenn. Az orvos azt mondta majd elmúlik szülés után... Na kösz, csak addig még hónapok vannak hátra. A szeméremdombom pedig teljesen duzzadt és véraláfutásos. És fáj is:(

30 hetes kismami



#terhesség #véraláfutás #terhességi probléma #ínszalag #ínszalag nyúlása #ínszalag probléma
2013. júl. 14. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, erre vannak speciális övek. Legalábbis láttam olyan kismamát, akinek a pocak alsó felét fogta az öv.
2013. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! Koszi! Olyanom nekem is van! :) sokkal jobb ám vele! De mozgás,állás... mellett azzal is csak ideig-óráig bírom:( és jegelem még. Semmi más ötletem nincs
2013. júl. 15. 04:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellen inkább majd csak szülés után tehetsz, tornával. Addig is kerüld a megterhelő helyzeteket, pihenj sokat.
2013. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!