Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szimplán striás, hanem...

Nem szimplán striás, hanem véraláfutásos a hasam, annyira feszül - mivel kenjem? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon durván feszül, minden fürdés után kenem testápolóval. 38 hetes vagyok, most láttam, hogy már nem csak striák vannak rajta, hanem szabályosan be van vérezgetve a bőr, annyira reped szét. Nagyon csúnya, mivel kenjem, mit csináljak? :( El vagyok keseredve, második terhesség és mégis megszenvedem :(
2012. jan. 30. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Olajakat próbáltad?

Én anno egy Avonos olajat használtam és nagyon jó volt, de babaolajak is jók.

Elmúlni nem fognak a striák, de talán zsírosabbá, puhábbá teszi a bőröd és nem lesz annyira rossz.

2012. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
babaolaj van itthon, kipróbálom most rögtön, köszönöm (most is eszméletlenül feszül)
2012. jan. 30. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A testápoló sz@rt se ér (ne haragudj a kifejezésért)!!!!A Dm-ben lehet kapni saját márkást (rózsaszín a flakonos),kimondottan terhességi csíkok megelőzésére szolgáló nagyon finom olajat.Tökéletesen felszívódik,nem hagy kellemetlen érzést.Anno nekem is ajánlották;és nem is drága 1000.- ft körül van és én egy flakonnal kihúztam a terhességet.Nekem egyetlen striám sem lett,pedig van pocak bőven (szülés előtt vagyok pár nappal most).Mindenképpen ezt javaslom.Felesleges megvenni a méregdrága "csodaszereket",ez is tökéletesen hatásos!!!
2012. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Shea vaj, kakaóvaj tartalmú olaj, kenőcs, vagy ha nem sajnálod rá a pénzt biotherm stria elleni krém.

Nálam is második baba, én ezeket használom/tam.

2012. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a dm-est használtam már az elejétől kezdve, de nekem előjöttek a striák... Nem volt elég egy egész flakon, de mivel már csak egy pár hét van hátra, nem vettem még egyet, felesleges. Most olivaolajjal kenegetem. Ugyanolyan jól (vagy még jobban) felszívódik és lehet, hogy még egy kicsit rugalmasabb is tőle a bőröm.
2012. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény! :(


Nekem a Vichy a befutó, de azt gondolom, hogy így a 38. héten ez már nem fog segíteni, és a bevérzések jeleznek némi kötőszöveti gyengeséget is. Fekete nadálytő krémtől végül is ezek felszívódnak, utána még ameddig tudod, kend babaolajjal, erre a kis időre az érné meg a legjobban.


Könnyű szülést és nagyon sok boldogságot kívánok! :)

2012. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát őszintén most bármit rákennék, ha egy kicsit is segít :(


Az első terhességnél DM-es olajjal kentem, striás lett, de nem lett vészes. Azt hittem, hogy hiába kentem, ezért most csak testápolóztam, nem gondoltam, hogy még annál is rosszabb lehet :(


Köszönöm a válaszokat, felírom, amiket ajánlottatok és délután megyek, amelyiket sikerül találnom, azt megveszem! Tudom, hogy már extrán későn van a 38-ik héten, de ha őt is túlhordom, akkor még majdnem egy hónap van hátra!! uhh

2012. jan. 31. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!