Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legtöbbször miért csak a...

Legtöbbször miért csak a pizsamámban alszik el a fiam?

Figyelt kérdés

karácsony óta ez megy nálunk

három pizsamám van és egy hálóingem, de soha sem tudok megfelelően felöltözni, mert a fiam estére felveszi valamelyiket


2014. febr. 18. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Januárban vettem neki frottír pizsamát, ami jó meleg,de alváshoz még sem azt használja. Eddig az volt a baja, hogy fázott, most meg az, hogy nem alszok mellette. 39 éves nő vagyok a fiam pedig 14. Már nagy ahhoz, hogy mellette aludjak, hiszen pár év és férfi lesz belőle.
2014. febr. 18. 21:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kötődik, melletted akar lenni, ezért veszi fel. Rajta van az illatod. Beszélj vele sokat.
2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 14 év körüli volt a fiam, akkor nagyon gyakran felvette a nejlonharisnyáimat. Sajnos akkor építkeztünk és nagyon elhanyagoltuk szegényt. ha teheted több figyelmet fordíts rá.
2014. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hiányzol neki. Próbálj erről finoman beszélni vele, de úgyse fogja felvállalni. Én is sokat alszok apukám melegítőfelsőjében, igaz kényelmes is, meg nincs rajta az illata (kinőtte, nekem adta, kimostam azóta párszor) de jó érzés :D
2014. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve sokat feljártam Budapestre dolgozni, de az utazás sok időt elvett, csak este fél 8-ra értem haza. Keveset voltam együtt a fiammal, aki ezt úgy reagálta le, hogy a bugyijaimat felvette, és azokat használta nadrág alatt. Lehet, hogy a kettővel előttem írónak igaza van: igazából a közelségemet akarta,és ezzel helyettesített. A szaga a ruhának is utal a viselőjére. Ahogy rendeződött a család, én meg közben terhes lettem, utána több időt voltunk együtt. Ajánlom, hogy menjetek el sétálni kettesben, ha tudtok.
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Jobban odafigyelek rá.


Volt a fiamnál is olyan, hogy nem a pizsamámban, hanem a harisnyámban aludt.

2014. febr. 18. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Fene gondolta volna, hogy ilyen sokan viselkednek (számomra) furán ilyen idősen.

14 évesen azért már tisztában voltam vele, hogy van elég gondja a szüleimnek anélkül is, hogy én lelkiismeretfurdalást keltenék bennük a "nem foglalkozol velem eleget" ütőkártyával.

Inkább megkerestem azokat az alkalmakat, amikor láttam, van esély értelmes együtt töltött időre. Olyankor pedig mindig jól éreztem magam a szüleimmel.

2014. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Azonnali pszichológust az összes ilyen elmebajosnak... Ezt jóindulatból mondom.
2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nekem is volt egy időszak, mikor hálóingben aludtam, nem a saját pizsimben vagy alsónadrágban:D ez kb. fél évig tartott, aztán visszaálltam a normálisra... ez olyan 11-12 éves koromban lehetett, de akkor nem tartottam furcsának és nem is tiltották, csak utaltak rá, hogy abban a csajok szoktak aludni, én kényelmesnek találtam, aztán egy idővel elmaradt. nem gondolkodtam még el rajta, miért kezdtem felvenni és miért hagytam abba :D mondjuk olyan 15 év körül már maguktól elmegy külön szobába és nem is szeretné, ha rányissál kopogás nélkül hehe nálam is ez volt :D
2014. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!