Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iskolai közösségi szolgálat!...

Iskolai közösségi szolgálat! Hogyan kell vezetni a naplót?

Figyelt kérdés
Minden(?) gimnáziumban kötelező teljesíteni x órát. Ezeket pedig vezetni kell egy füzetben, ez a napló, de akiknek kell azok tudják miről beszélek. Mit kell feltüntetni ebben? Kaptunk mintát, hogy hogyan kell kinéznie, de valahogy elkevertem. Arra emlékszem, hogy táblázatban kell, dátumot nyilván, de nem emlékszem pontosan a többire.

2014. febr. 20. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy van, hogy az első oszlop a sorszám (hogy hányadjára vagy közösségin), második a dátum, harmadik a teljesített órák száma, utána a helyszín, végzett tevékenység, tapasztalat, fogadó mentor aláírása, iskolai koordinátor aláírása. Nálunk így kérik, de valószínű máshol is. :)

15/L

2014. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindenhol kell kösségi szolgálatozni, de azért közel sem biztos, hogy úgy kérik mindenhol, ahogy az 1.írta, pl. nálunk sem úgy kell. Én a helyedben megkérnék valakit (osztálytárs, évfolyamtárs), hogy fotózza le nekem, így biztos nem cseszheted el a dolgot.

Nálunk a követekezőképpen van: a kösségi szolgálat kódja, k. sz. neve, hol?, hány óra?, mi volt a feladat?, és alulra a táblázaton kivülre lehet írni a tapasztalatokról, ja és Google Document-be kellet csinálnunk...

2014. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezd meg a mentorod. Nekünk egyértelmű, dátum, mit csináltál, mentor aláírása. 50 rublika van.

Azt kell, hogy mikor volt, mit csináltál (csak kb, hogyidősek segítése vagy gyerekek fejleszétse, ilyenek) meg aláiratni.

2014. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Itthon felejtettem a naplót, de reggel megírtam a töri füzetembe, ideiglenesen.:) Kölcsönkértem egy osztálytársamtól. Majd bemásolom.

Igen, úgy néz ki máshogy kérik. Nálunk sorszám, dátum, időtartam (órától-óráig), tevékenység, élmény-tapasztalat, aláírás. Mára kellett, meg is írtam valahogy, most kiderült, hogy rosszul és itthon is hagytam. Az a baj, hogy nálunk csak a zárófoglalkozásokon, egy adott időpontban írják alá, és csak a "főnök", tehát aki a pogramért felelős (polgármester, intézményvezetők), hozzájuk pedig nem lehet bármikor odamenni. Nagyon nem is kapunk tájékoztatást a közösségi szolgálatról csak elég felületesen.

2014. febr. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!