Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Piliscsaba egyes részein...

Hcsilla kérdése:

Piliscsaba egyes részein milyen az élet? Két kisgyerekkel költöznék arrafelé? Milyen a gyerekorvosi szolgálat, iskola, óvoda, közösségi lehetőségek? Van-e a környéken munkalehetőség vagy inkább bejárnak az emberek Bp. -re?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb 15 percnyire lakok onnan, de viszonylag jó hely.

Az iskolákkal nem panaszkodnak tudtommal, óvodával sincs probléma amennyire én tudom.

Elég jó környéknek mondják szóval érdemes oda költözni bár nincs arra sok ismerősöm de akiket ismerek egyik sem panaszkodik.

A főút az ami arrafelé nagyon balesetveszélyes szóval a főút mellett nem jó lakni mert arrafelé sok a baleset és sokan elszállnak a sebességgel tehát ha autóval mindennapokban közlekedni akarsz akkor számíts arra hogy lehetnek problémák.

De önmagában magával a várossal nincs gond, nemrég kapta meg a városi rangot még nincs 1 éve, de nincs panasz a városra, szóval ilyen szempontból nyugodtan mehettek oda.

2014. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és munkalehetőségek akadnak, vagy muszáj bejárni, ha igen akkor időben mennyi plusz napi szinten az ingázás?
2014. febr. 11. 02:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahová be kell onnan járni, bár az attól függ milyen területen keresel munkát.

A legtöbb munkahely ami viszonylag közel van az Esztergomban található javarészt gyári munkák onnan bő fél óra autóval az szerintem nem veszélyes. Ügyintézések szempontjából viszont könnyen adódhat hogy a fővárosba kell menni de az az egyetlen gond hogy autóval meg hát busszal is elég nagy duók vannak a Solymári elágnál Üröm felé így ezt be kell kalkulálni minden út előtt. Ott helyben nincs túl sok munkalehetőség sajnos. Tehát tuti fog kelleni a bejárás valamerre.

2014. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a válaszod.
2014. febr. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!