Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit szoktatok...

Kamaszok, ti mit szoktatok csinálni hétvégenként, amikor unatkoztok?

Figyelt kérdés

Felvázolnám a helyzetemet:

Faluban élek és mivel a legközelebbi város 15 km-erre van, és én csak 13 vagyok, ezért nem tudok bemenni a városba.

A gépezést és a filmnézést már unom, viszont az udvarra se tudok kimenni, mert esik az eső. :( Könyveimet mind elolvastam, tegnap összepakoltam a szobámba és kiválogattam a régi cuccaimat. A barátnőimnek más programja van.

Tudom, hetente tesznek fel ilyen kérdést, de már annyira szánalmasnak tartom magam, hogy nem tudom mivel lefoglalni magamat. :/ Van ötletetek? 13/L



2014. febr. 22. 13:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*15 km-re. :D Az unalom hatása.
2014. febr. 22. 13:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni és házit írni sosem kell? Keress valami hobbit: tanulj meg valamilyen hangszeren, esetleg varrni, kötni, vagy főzni.
2014. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tanulás is meg van, amúgy zongorázom.
2014. febr. 22. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami sport? Akár otthon is lehet mozogni, tornázni picit.
2014. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Minden este tornázok 20 percet.

Lehet, hogy most úgy gondoljátok, hogy nekem semmi se jó, pedig de, csak annyi sok mindennel próbáltam már lekötni magam, sikertelenül. :( De azért köszönöm szépen a válaszokat!

2014. febr. 22. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Segítség szüleidnek a házimunkába?

Csapj fel egy szakácskönyvet, és süss valamit! Annak még az otthoniak is tuti örülni fognak!

2014. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A házimunka is meg volt. :D A főzést írtátok ketten is

-inkább sütni szoktam, de akkor megpróbálok összedobni valami finomat- csak keresnem kell egy könnyű receptet.

Várom még a válaszokat.

2014. febr. 22. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha esetleg letöltenél pár könyvet a gépedre? Nekem nincs mindig pénzem könyveket venni, és sokszor töltök le a laptopomra olyan könyveket, amiket még nem olvastam. Így egy időre le tudom magam foglalni.

Háziállatod van? Ha mondjuk kutyád van, megtaníthatsz neki pár trükköt, ha cicád, akkor is tudsz vele játszani.

Írtad, hogy unod a filmezést, de én legtöbbször ezt csinálom, ha senki sem ér rá, és unatkozom. Mindig letöltök valami sorozatot, és úgy, hogy egymás után több részt is megnézek, elég hamar elmegy az idő.

17/L

2014. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a könyvtárba ha van nálatok, a mi kisvárosunkban se a legósdibb művek vannak, beszerzik az újakat is.

Rajzolj, fess. Nem baj, ha "nem tudsz" az nem kifogás, ha nincs hozzá kedved az már más. Én tudok, de nagyon sokszor semmi kedvem hozzá. Egyszer unatkoztam, és elkezdtem az amúgy is átfestésre váró falamra pingálni :D

Csinálj netes személyiségteszteket, pl az MBTI tesztet, több órán át elvoltam vele, megcsináltama az összes elérhető tesztet, aztán olvastam a saját és mások személyiségtípusairól, félelmetesen igaz.

Fedezz fel új Youtube csatornákat, abban a témában ami érdekel. Ha értesz angolul, ajánlom őket: danisnotonfire, AmazingPhil, ilymorgannn, A Fab Life, Epic Meal Time, Helen Melonlady

Remélem segítettem :)

2014. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy háziállatot :D akár kiskutyát,kiscicát, vagy egy hörcsögöt. Hidd el le tud kötni.... :D

de amúgy tölts le ilyen pop zongoraszámokat tanuld meg (nekem is van pár száz kottám mikor unatkozok :D)

rajzolj, fess

aludj és örülj,hogy ráérsz :(


16 éves eléggé időhiányban szenvedő lány

2014. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!