Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit szoktatok...

Kamaszok, ti mit szoktatok csinálni hétvégenként, amikor unatkoztok?

Figyelt kérdés

Felvázolnám a helyzetemet:

Faluban élek és mivel a legközelebbi város 15 km-erre van, és én csak 13 vagyok, ezért nem tudok bemenni a városba.

A gépezést és a filmnézést már unom, viszont az udvarra se tudok kimenni, mert esik az eső. :( Könyveimet mind elolvastam, tegnap összepakoltam a szobámba és kiválogattam a régi cuccaimat. A barátnőimnek más programja van.

Tudom, hetente tesznek fel ilyen kérdést, de már annyira szánalmasnak tartom magam, hogy nem tudom mivel lefoglalni magamat. :/ Van ötletetek? 13/L



2014. febr. 22. 13:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Gitározz. :) Az engem mindig lefoglal.
2014. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rajzolj :) Engem az mindig le tud kötni. Vagy írj verseket, történeteket. Tervezz ruhát. Tanulj meg netről táncolni. Sok lehetőség van :)
2014. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hívok valakit, hogy együtt unatkozzunk.
2014. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Látogass meg valakit a faluban, akit kevesen vagy alig látogatnak!
2014. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!