Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 18éves lány bulizik kipróbálta a drogot hétvégenként fiúzik és alkoholt foyaszt (mértékkel ). Emelett 5ös tanuló?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A drog és a sok bulizás k.rvára nem egészséges, de hát a fiatalkor erről szól. Szóval szerintem nem gáz, de a drogokat neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pasizás oké, az ötös tanulás meg pláne oké. :))

L/17

2011. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 krisztivan ***** válasza:
89%
Szerintem ezekből csak a drog ami elég gáz.A többi velejárója a fiatalságnak.Bár az 5-ös tanulmányi átlag az inkább kimagasló.Gratulálok.
2011. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A drog tényleg durva,de az ötös meg ritka:D szóval így elég érdekes,hogy egy 5-ös tanulónak nincs annyi esze,hogy ilyenekbe kezdjen,de mindegy is.. de a többi szerintem manapság normális:)
2011. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
minden hétvégén más pasi a drog,meg a sok ivás az gáz,az hogy hányas tanuló nem sokat számít a tudás a fontos
2011. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem normális! Az alkohol mértékkel tényleg lehet jó, bár szerintem anélkül is érezheti jól magát valaki. Viszont az a baj, hogy sokan nem tudnak mértéket tartani, és mindenkinek mást jelent a "mértékkel". A normális mérték szerintem napi egy deci bor, vagy fél liter sör, vagy fél deci tömény ital.
2011. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki szintén így kezdte... most egy közértben dolgozik eladóként, még az érettségit is alig tudta végül letenni, annyira eluralkodtak rajta a drogok. Totál lerobbant egészségileg, pedig az egyik legcsinosabb lányismerősöm volt. Nem tudja a mai napig megmondani, melyik volt az a pillanat, amikor már nem ő diktált... a barátainak is addig volt jó fej, amíg az egész partizás szintjén ment. Amikor már kezdett "kiakadni", mindenki lepasszolta. Szerintem nem olyan poén.
2011. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el se hinnétek, hogy hány fiatal próbálja ki a drogokat, és hogy hány évesen (nagyon korán). Van, aki benne reked. Nem szabad sok zsebpénzt adni. Bár ő már 18 éves. Szóval ma így ,,élnek" a fiatalok, tipikus. Én összehoznám egy igazi lepusztult drogossal, beszélgessen el vele. Biztos akad ilyen a környezetetekben.

Mert a miénkben volt, hála istennek! 14 évesen a lányom is kezdte ezeket a hülyeségeket, de ez a drogos elbeszélgetett vele a drogokról, és megfenyegette (persze nem komolyan), hogy ha megtudja, hogy drogozik, összetöri a csontjait. Azóta még füvet sem szív. Szóval jól jöttünk ki a dologból. Ellentétben az egyik barátjával, akit vastagon elláttak otthon, hát az belehúzott. Jó úton halad afelé, hogy kemény drogos legyen.

2011. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Mi az hogy "kipróbálta a drogot"?

Milyen drogot?Tisztában vagy egyátalán a szó jelentésével,vagy a csak a TV-ből hallottad?


Kipróbálta a drogot,hát oké,akkor kezdek tippelgetni:

-kávézott?

-cigizett?

-alkoholt fogyasztott?

-füvezett?

-netán eki esetleg speed?


tovább nem mondom,mert a többi nyilván tárgytalan,avagy fogalmad sincs róla.


Amúgy igen teljesen normális ebben az életkorban minden felsorolt dolog,csak nagyon ésszel kell/!nem kell! csinálni,valamint mértéket kell tartani.Főképp az utolsó sorra vonatkozik.


A "kisfiam/lányom ha bármilyen illegális szerhez mersz nyúlni kitagadlak" mondat után csak egy kérdést tennék fel:miért?miért ne téphetnék be egyszer-egyszer a barátokkal egy péntek estén?És erre mi szokott lenni a válasz?"Mert a fű az rossz".Erre ismét kérdeznék:Miért,te netalántán próbáltad hogy tudod?"Nem".


Ha valamiről halvány lila gőzünk sincs,maximum annyi az infónk róla,hogy "jujj rossz mert az volt a TV-ben" ,akkor kérem szépen ne alkossunk véleményt arról aki néha napján elszív egy spanglit, vagy ha már véleményt alkotunk akkor lehetőleg kulturált ész érvekkel közöljük,ne pedig úgy hogy "mocskos drogos belefogsz halni holnapután".


És itt most konkrétan a fűről beszélek, szintetikus szereket soha nem próbáltam,de nem is merek,tartva a belekevert különböző dolgoktól.És itt még mindig csak a parti drogokról beszélek.


A heroin,kokain valamint az amfetamin származékok itt nem téma,mivel ők tényleg "mocskos drogosok".


Egy átlagtól eltérő gondolkozású 18 éves voltam.

2011. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindet ésszel csinálja akkor nem gond szerintem. Csak a drogokat hanyagolja... jó a füves cigi ritkán még elmegy csak ne kapjon rá az erősebb cuccokra meg ne szívja egyre sűrűbben.


18f

2011. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Válaszokat végig olvasva az utolsóval egyetértek :)
2011. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!