Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Szerintetek az rendben...

Szülők! Szerintetek az rendben van, ha egy 17 éves lány hétvégén este 12-ig van kiengedve a városba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben. Persze az is számít, hogy mit csinál, kivel van...
2014. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mármint az a kérdés hogy soknak tartom-e vagy kevésnek?:) mert éjfélig simán.. sőt... 17 évesen már tovább is... csak tudjam hol és kikkel van... ennyi idősen már én is jártam szórakozóhelyre hajnal 3-ig... ha tudom, hogy csapatostul jönnek haza, tehát házig van kísérve a lányom, akkor még azzal se foglalkoznék, hogy menjek érte... de ha kellene ha egyedül akarna hazajönni, akkor persze kocsival érte mennék... vagy +-ba adnék neki pénzt taxira...
2014. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, ha normálisan ér haza, nem rossz társaságban van. Pár hónap, és nagykorú. Kell már neki ennyi önállóságot adni.
2014. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt a kérdést akartam feltenni, hogy soknak, vagy kevésnek tartod?
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nincs rendben. Egy 17 ees lanynak mar illene felelosseget vallalni a donteseiert es maga eldonteni h mikor jon haza.
2014. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!