Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tegnap...

5 hetes terhes vagyok, tegnap este kezdődött barnás folyásom. Ma bementem a kórházba, megvizsgáltak UH-val, ott minden rendben volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Látszott a petezsák, benne embrió még nem. Bent akartak tartani, de saját felelősségemre hazajöttem, na ekkor persze szó szerint kidobtak. Semmi gyógyszert nem írtak, semmit nem kaptam, pedig próbáltam megbeszélni a dr.ral, hogy írjon föl valamit, és itthon pihenek, de nem írt föl gyógyszert. Van itthon duphaston nevű gyógyszerem, korábban írták föl. Ha jól tudom az ilyenkor használni szokott. Mit tegyek szerintetek?
2011. szept. 15. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a helyedben nem jöttem volna ki. Legalább két napig bent maradtam volna! Gyógyszert nem tudom miért nem adtak. Bár pl. nálunk elég sok doki azt vallja,hogy ha a 4-5 hetes terhesség el akar menni, annak oka. Nálunk inkább a 6-7. héttől írnak fel csak magzatmegtartót.
2011. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam és kaptam rá Utrogestant. De vannak akik semmit se szednek és mégis barnáznak és megmarad a babájuk. (az enyém sajna elment). Beszélj az orvosoddal, hogy csak adjon már valamit rá, mert a duphastont sajnos nem ismerem. Sok szerencsét!
2011. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is barnáztam a terhességem elején de nekem mindig csak egy nap volt kb. 2 hetente a 16. hétig, azóta nem volt.

Nekem sem írtak fel semmit. A dokim azt mondta hogy, ha nem nagy mennyiségű és nem tart napokig, akkor nem lesz semmi baj!

Most 19 hetes vagyok,tehát kb 3 hete nem barnáztam. Szerencsére a babával minden rendben van!Remélem veletek sem lesz semmi gond!

2011. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató és biztató válaszokat. Engem meg sem vizsgált a dr., csak Uh-t csináltatott. Már ebben az évben két vetélésen vagyok túl, az előző terhességemnél írták föl ezt a gyógyszert, majdnem u.az mint az utrogestan, csak gyengébb változatban. Sajnos az én orvosom szabadságon van, hétfőn tudok csak elmenni hozzá.
2011. szept. 15. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is barnáztam, elmentem magándokihoz aki nem írt fel semmit mivel még nem volt szívhang, de minden ok volt. Rá 2 hétre vissza kellett mennem de szinte végig volt vagy vér vagy barna vagy csak maszatoltam. Akkor már volt szívhang és minden rendben volt. Azóta nem volt semmi bajom Hála Istennek most vagyok 10hetes.

A dokim nem írt semmit pedig itt mindig azt írták hogy harcoljam ki a gyógyszert de hiába nem írta fel. Jó lehet hogy csak baromi szerencsém van nem tudom csak azt hogy már jól vagyok és azóta nincs színes folyásom. Drukkolok neked!

2011. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Szerintem vegyél be nyugodtan a Duphaston-ból én szedtem azonnal ahogyan pozitív lett a tesztem ugyanis nekem is volt otthon mert az előző terhességemnél kiírták csak sajnos már késő volt.Most a 16.hétben vagyunk és minden rendben van.
2011. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!