Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti részt szoktatok...

Kamaszok, ti részt szoktatok venni olyan iskolai programokon, amik nem kötelezőek?

Figyelt kérdés

Minden évben szokott lenni karáncsony előtt a sulinkban vásár. Eddig mindig nagy forgatag volt, szinte tényleg vásári hangulat, jókedv uralkodott az iskolában. Idén is nagyon vártam, mert olyan finom és különleges sütiket lehetett kapni, de alig lehetett megtalálni a "vásárt", (egy darab standot) mert mint kiderült, idén nem tették kötelezővé a részvételt. Annyira szomorú voltam.

Aztán a sulinkban nemsokára lesz ki mit tud, de alig találok olyan embert az osztályból, aki úgy is elmenne, hogy a szabadidejéből vesz el 2-3 órát. Osztályprogramokra sem akar senki menni, mindenki húz haza azonnal órák után.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2014. márc. 15. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kivéve ha számomra nagyon érdekes. Bár nálunk ami iskolai program, az szinte mind kötelező. Hála istennek a kolisok nem. Nem bírnám ki azt a sok ki mit tudot, vetélkedőt meg a többit (ahol egyébként a 200 kolisból max 30 voltak eddig lent, de általában 15-en.)
2014. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk csak évi egyszer van. És úgy értem, nem szerepelni akarok hívni embereket, hanem nézőként részt venni. Kicsit félreérthetően írtam.
2014. márc. 15. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem :) Talán egy ki mit tudon résztvennék de max énekelnék, de olyan jó hangom nincs. Nálunk megyeválasztás van, volt 4 megye, de bűnrosszak voltak.
2014. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Egyszer díszítettem a színpadot október 23-ai műsorra, ritka jó lett, tetszett mindenkinek :)

De a sulink mióta vallásos lett csak borzasztó, sokkal fiatalabbaknak kitalált, gyerekjátékos délutánok vannak a plébánián. Olyan szinten nem megy senki, hogy van, hogy ofő kijelöl pár embert, akinek el kell mennie.


Szerintem lehetne vonzóvá tenni az ilyen dolgokat, de nem ez az iskola fő feladata, majd ha minden rendben van az oktatással akkor elkezdhetnek gondolkodni a szabadidős tevékenységeken, de a pont a szabadidőn van, hogy mindenki saját döntéseként menjen oda.


Én is húzok haza órák után mert szerencsére van jobb dolgom, vannak iskolán kívüli barátaim, sportolok, azt se a suliban.

2014. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos kötelező az összes 'szabadidős' tevékenység, mert aki nem megy el az vagy, ofőit vagy igazgatóit kap. Úgyhogy ha akarok ha nem ott kell lennem. De ha tehetném én is lelépnék
2014. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendszerint elmegyek barátnőmmel és barátommal és együtt elhülyéskedünk :D
2014. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem.Szegyen,vagy nem,a kotelezok alol is kibujok a legtobbszor.Gyulolok ott lenni,altalaban "fogszabalyzasra megyek".

16/L

2014. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szokok részt venni, régebben még részt vettem de azóta nem mert nagyon unalmasak ezek a dolgok.
2014. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!