Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi van ha Szerelmes vagyok...

Mi van ha Szerelmes vagyok egy anime szereplobe?

Figyelt kérdés
Sebastian Michaelis ...kuroshitsuji... ilyen helyes pasit meg sose lattam !!! 13 evew vagyok..lany... nektek mi a velemenyetek rola ?:D:D mar egyszeruen akarom azt a pasit yes my lord QwQ ...

2014. márc. 15. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik ha kinősz a gyerekkorból, ne aggódj :-)
2014. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Milliónyi kisgyerek volt szerelmes Kovuba mégsem hallod a hírekben, hogy újabb kamaszt zabált fel az oroszlán amikor az nemi aktust akart kezdeményezni vele...
2014. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Átszerettél a tanárból az anime szereplőbe? :D Amúgy elmúlik én Deidaraba voltam szerelmes (bár elfogadnék most is egy olyan pasit, mint ő, biztos egy szexisten lenne) de már nincs meg az a rajongás kb másfél éve, áttértem a real pasikra. Te is áttérsz majd.
2014. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom én is, de én sose voltam az a típus, aki szerelmes volt egy karakterbe. Inkább másokkal boronáltam volna össze, bár a Kuroshitsujiban nincs nagyon ilyen párosításom, talán ha Ciel idősebb lenne...
2014. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semmi nincsen, majd elmúlik!:) Amúgy meg mindenkinek van ilyen korszaka.
2014. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Négyes, és mi van Grell-el? :D


Egyébként én is Deidarába voltam beleszerelmesedve, meg Ikuto-ba a Shuga Charából. Életem legnagyobb hibája és időpazarlása volt végignézni mind a három évadát.

2014. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: Shit i didnt realized i shipped it thank :D
2014. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Az a gond h nem tudok segíeni mert éppen nekem is teteszik egy anime karakter...
2014. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb elmúlik, mert ráunsz. Én Itachiba voltam szerelmes kb ennyi idősen:-D
2014. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
OMG...
2014. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!