Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, az iskolában a...

Kamaszok, az iskolában a felnőttek, tanárok közül kiknek szoktatok köszönni a folyosón?

Figyelt kérdés
Takarítóknak, karbantartóknak pl. szoktatok?
2014. márc. 18. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek. Vagy ez csak nálunk szokás?


16/L

2014. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Akit ismerek.
2014. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a pedagógusnak, hanem mindenkinek (konyhásnénik, büfések, karbantartók, takarítók, pedagógusok, gazdasági személyzet, könyvártáros stb)! Szerintem ez evidens, nem a munkáját tisztelem meg a köszönéssel, hanem az embert.... nem mellesleg meg mi az, hogy akit "ismerek"? Tudom kicsoda, mert egy suliban vagyunk, igaz, hogy ő dolgozik én meg csak tanulni járok, de attól még tudom, hogy ide tartozik. Különben meg mindük idősebb nálam, javarészük nő is, szóval elég tré módon minősítene, ha nem köszönnék. Szerintem ez alap, és igazából a mi sulinkban majdnem mindenkinek az, most nagy hirtelen nem emlékszem, hogy van-e olyan haverom/sulistársam, akit ne hallottam volna köszönni mondjuk a takkernéninek.
2014. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek.
2014. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagy suli vagyunk. Azoknak a tanároknak akik tanítottak vagy tanítanak. Könyvtáros, portás, volt igazgató. Irodai dolgozók (bár ők nem nagyon járnak a folyosón)

Takarót nem látni max heti egyszer így nekik nem köszönök.

2014. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem takaró takarító :$$
2014. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A folyósón senkinek. 1000 ember jár abba a suliba, ott tömörölünk a lépcsőn ilyenkor nincs nagyon kedvem köszöngetni. Meg amúgy fura, mert ebbe a középsuliba (már jártam előtte máshova is középsuliba) nem szokás olyan bensőséges kapcsolatot ápolni a tanárnővel. Bejön, megtartja az órát, ha vmi kérdésünk van akkor is max azt mondjuk tanárnő tessék figyelni azt kész. Már nincs olyan hogy tudjuk a keresztnevüket meg nénizzük stb. Általánosba még ez volt, ott nem is volt tömörülés a folyósón és csak 200-an jártunk a felsőbe. De igazából ahogy így belegondolok ott se köszöntem nagyon a tanároknak folyósón. Más se köszönt, meg fura lenne ha megy 10 métert és hirtelen mindenki köszöngetni kezd neki aki meglátja, nem tudom folyósón ez nálunk sosem volt szokás pedig az általánosba jó suliba jártam. Talán arra emlékszem hogy inkább az osztályfőnőknek köszöntünk, de a szaktanároknak nem igazán és a többiek is ezt csinálták én úgy emlékszem (másik osztálybeliek).
2014. márc. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanárok közül azoknak, akiket ismerek. Ezen kívül portás bácsinak, irodai dolgozóknak, néha ha olyan a helyzet, akkor takarítónőnek vagy konyhás néninek is. Diákok közül csak azoknak, akiket ismerek.
2014. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tanárok közül csak annak aki tanít, de így se az összesnek, mert néhány mindig elfelejt visszaköszönni -.-" A karbantartók meg nálunk férfiak és szokásuk jóóó alaposan végigmérni minket. Például: Három 12-es lány jött ki a zárt raktárból nyomukban az egyik gondnokkal, pedig két perccel azelőtt egy tanár kopogott, mert be akart menni. Szóval nem, nem köszönök mindenkinek


16/L

2014. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szinte mindenkinek. Kivéve azoknak a bunkóknak akik sose köszönnek vissza.
2014. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!