Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan diák az...

Kamaszok, van olyan diák az iskolátokban, akit nem csak egy osztály, de az iskolában mindenki utálja, aki ismeri?

Figyelt kérdés

És így kb. az egész iskola közösségéből ki van közösítve.

Ha van akkor miért járt így?


2014. márc. 6. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
tipikus geek srac. en nem utalom amugy de masok gunyt uznek belole... szemuveges jo tanulo es tenyleg olyan kis esetlen
2014. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Végzős diák, kitűnő volt mindig, ezekkel még nincs gond. Azzal sem, hogy mindenben benne van. Viszont iszonyat nagy talpnyaló, a sulinak egy sikerdiák, de engem idegesít, hogy a szalagavató videón tényleg több, mint a felén csak őt meg a barátnőjét veszik fel, a kicsit rockerebb barátomat meg nagy ívben kikerüli a kamera meg a többieket is amúgy. Kivételeznek vele. Megölel a barátom, már szalad 3 tanár, hogy hagyjuk abba, vannak itt kicsik is, de őnekik még a heves smacikért sem szólnak. Ezért a kivételezésért a suli nagy része utálja őt.


A másik egy kilencedikes csaj, aki minden pasinak teszi magát. Iszonyat zavaró, hogy ülök a barátom mellett és odajön tenni magát neki...

2014. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exféle valamim.. nem kiközösítve van csak nagyon nem szeretik.. :D az osztálya konkrétan utálja.

Hazudik, nőzik és fura felfogása van (kevesen értik..mondjuk én igen..és nem lenne baj vele csak az hogy november közepe óta legalább(!!) 9csajnak csapta a szelet..)

2014. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt ilyen...


Szerencsétlen nagyon szegény volt, zsíros kenyeret hozott iskolába, mindig ugyanaz a ruha volt rajta, ezért folyton büdös volt. Teli volt pattanással, főleg a nyaka. Nem tudott beszélni rendesen, elharapta a szavakat.


Én eleinte nagyon sajnáltam, hogy kiutálják, próbáltam vele kedves lenni, erre ellopta az ötleteimet, lemásolta a munkámat.

Csalt ahol tudott, nem tanult, és olyan kis butus volt, hogy kinézte szerelmének az egyik legbunkóbb csajt az osztályba. Fú akkor szegény nagyon kapta tőle...


És mindezek ellenére azt mondta szeret a mi osztályunkba járni, mert a régiben jobban kiközösítették..


A suli többi része is kezdte bas.tatni, de azt mi meg nem nagyon hagytuk. A mi csórónk volt, ők nem bánthatják.

2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, osztálytársam. Idegesítő, öntelt és nagyon sokat hazudik, sunyi. (18 éves, minden eddigi sulijából kiutálták)
2014. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van, de nincs kiközösítve, csupán az emberek 90%-a utálja.

Szóba állnak vele meg minden, de azért látszik rajtuk/szóvá is teszik, hogy nem kedvelik az illető lányt.

Elég nyalizós, alapvetően átlagos lány, aki a létező összes módon fel szeretné hívni magára a figyelmet. (random odamegy ismeretlen emberekhez, akkor is ha az illető mondjuk egy tanárral beszélget, hogy ismerkedjenek...) A fiúknak meg teszi magát, kihívó beszólások, ütögetés, nyavalygó hanggal egybekötve. Emellett persze ő ugye tökéletes jókislány, pedig vagy 3-4 barátja is volt már (16 éves). Ha valaki nem kedveli, akkor rávágja, hogy csak irigy rá:-D

Nekem összeségében ez túl sok, így én sem vagyok vele jóban, de nyílt utálkozás nincs.

2014. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18 éves, 10.-es, és egy kutya szintjén van a többiek szemében. Felvágós, beképzelt pcs, kötekszik, nem veszi észre hogy csak a pénze miatt mennek el bulizni vele. Fizet pár kört, aztán ott hagyják.

2-3 ember beszélget vele összesen, ők is csak azért, mert pofátlan mennyiségű pénzt költött rájuk a srác.

2014. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, kb mindenki utálja, mert egy k.-.rva, egy teljesen IQnuku, paraszt tahó, és nem utálom csak sz.rok a fejére, mert a szellemi fogyatékosokkal elnézöbb vagyok. (amúgy 'cseszegetni' akarna, csak nem jön össze neki, mert tudom hogy csak irígységböl csinálja.)

Mindenki piszkálja, szóban és fizikailag is. Megérdemli a ringyója.

2014. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van az egyik osztálytársam, egy r*banc, most vagyunk kilencedikesek, de már az 1 hét utolsó napján bőgve jött be egy srác miatt, a 3. héten meg már járt egy sráccal, akivel rendre szakítottak egy hónap múlva. Igazából nincs kiközösítve, csak hát egy rendes barátja sincs neki, mindenki csak eltűri
2014. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!