Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire szokott az...

Kamaszok, mennyire szokott az számotokra fontos lenni, hogy az iskolában hányadikasok vagytok éppen?

Figyelt kérdés

Vagy az, hogy egy ismerősötök hányadikas.

A kérdést azért teszem fel, mert én szerintem az átlagnál gyakrabban foglalkozok ezzel, és ez nem normális dolog biztos.


2014. márc. 14. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az osztályra érted, akkor jelenleg 9.-es vagyok. Ennek örülök , mert nagyon szeretem az iskolában és nem akarom ,hogy gyorsan elteljen. A nagyobbak sem néznek le. Amúgy a kérdésre válaszolva, nem foglalkozom vele.
2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb semennyire.
2014. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar teljesen mindegy, mert akkora arcuk van a 9.-eseknek is. Most vagyok vegzos, siman beugatnak nekunk, bezzeg mi feltunk a vegzosoktol 5 eve, mint a tuztol. Nemhogy beszologassunk nekik ertelmetlenul!
2014. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
nem hányadikas hanem hányadiKOS. ugy látszik ez életkori sajátosság mert annó én is igy mondtam a szüleim meg ki voltak rajta....:) Egyébként nem értem hogy lehet ezzel sokat foglalkozni. Irj róla hogy ez miben nyilvánul meg nálad?
2014. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel :)
2014. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,mert utálom az iskolát. Már csak egy évem van hátra,hálaég.
2014. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon foglalkozok vele. Van barátnőm aki 2 évvel idősebb mint én. A nagyobbak nem nézik le a kisebbeket (mondjuk a büfénél mindig bepofátlankodnak a sorba) és mi, kisebbek pedig nem nagyon félünk a 12.-esektől, habár nem mernénk beszólni nekik.
2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!