Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szeretethiányom van....

Nagyon szeretethiányom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátom. Nagyon rossz kedvem van. Nem is az, hogy vissza akarom kapni, mert már nem szeretem, de az az érzés hiányzik, hogy valaki szeret, bármit megoszthatok valakivel, hozzábújhatok valakihez. Ezt csak egy másik fiú tudja elmulasztani, vagy ez csak egy ilyen átmeneti állapot?

Privátban le tudom írni bővebben a történetet, és az érzéseimet.


2014. márc. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nem volt baratom, de mar nagyon szeretnem ,hogy legyen, mert szerintem nincs annal jobb erzes ,mint amikor valaki azert szeret ,ami vagy. Jo hozzabujni meg minden... Esetleg ha jo a kapcsolatod a szuleiddel, tolthetsz veluk tobb idot, megolelheted oket, vagy esetleg a baratnoidnek egy olelessel kifejezheted a fontossagukat. A csaladod, ha van testvered, mindig es mindenkeppen szeretnek. :) Bocsi az ekezetekert, telorol vagyok. Ha akarsz, nekem nyugodtan irhatsz privatban. :)

15/L

2014. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, van egykét igaz barátnőm, akik szeretnek, és szeretem őket, és a szüleim is kifejezik a szeretetüket irántam, csak nekem az a fajta szeretet hiányzik, amit egy fiú adhat.
2014. márc. 23. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Megadjam neked?
2014. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na írjál nekem, sorstársak vagyunk :)
2014. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!