Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves nevelt fiam tetovalast...

14 éves nevelt fiam tetovalast akar . én nem tudom mit tehetnék ellene elmegy és már ugy jön haza hogy megvan neki . mijen bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 07:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
fiatalkorú-> szerintem szülői beleegyezés kell a jobb helyeken
2014. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyezés nélkül nem csinálnak tetoválást. Tehát ha valahol mégis elvállalják neked akkor sem lehet bajos belőle.
2014. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi, de annak a helynek, aki megcsinálta, annak több is. Jobb (normális) helyeken nem csinálnak szülő beleegyezése nélkül. Bár személy szerint 14 évesnek még akkor se csinálnék. Mondom úgy, hogy van néhány tetoválásom.
2014. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen nekem is van több tetovalasom is . de most egy baratja ak szintén 14 éves csinaltatott és most neki is kell. tudomásom szerint nem szalonba hanem háznál csinaltak .. gondolom ő is igy szeretne hozzájutni. . csak hát parázok mert nem saját gyerekem hogy nehogy én legyek ezert a hibás. én biztos nem engedném és nem is szeretném ha lenne neki.
2014. márc. 12. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szólj a párodnak gondolom ő az anyja, apja, nem derült ki hogy férfi nő vagy-e Szóval majd ő talán hat rá, ráadásul joga van tudni róla.

Amúgy nem tartom jó dolognak a tetoválást, mert most 14 évesen lehet tetszik neki egy minta, akármi, de akár jövőre meg más fog tetszeni, hiszen valószínű az együttesek is hol ez a menő hol a másik a menő, és egy tetoválás egy életre szól. Valami ilyesmiről beszélgetnék el vele. Hogy emlékszik-e arra hogy tavaly hogy meg volt őrülve pl egy filmért már látta többet és most meg már nem érdekli, másik film tetszik vagy játékprogram, ruhadarab akármi amire illik ez a hasonlat. Lehet nem jó példákat írtam, de szerintem kellőképpen szemlélteti amit mondani akartam vele :) és ez valóban így van. 20 évesen milyen érzés lesz ránéznie arra a gyerekes tetoválásra? Ciki lesz bizony és mehet eltávolító kezelésre, jó pénzért, meg a fájdalom stb......

2014. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát igen ezeket a köröket már lefutottuk. a legnagyobb gond hogy az anyja könyörgött eleget neki iskolai magatartásával a kirúgás szélén táncol az anyával tiszteletlen az apját leszarja nem ijed meg semmiféle fenyegetéstől . tőlem azert tartja a távolságot . szóval öntőrvényű sajnos . teljesen mindegy igyis úgyis megcsinálja a tetovalast. azert kérdeztem nekem mint úgymond pótapa lehet e bajom . felelősségre vonhatnak ezért? egyébként köszönöm a hozzászólásokat ..
2014. márc. 12. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi bajod nem lehet a dologból, ellenben a tetoválót feljelenthetitek, és meg is nyeritek a pert, mert 18 év alatt szülői beleegyezés nélkül tilos tetoválni.
2014. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ahol 14 éves korban gond nélkül megcsinálnak neki egy tetoválást, ott nagy eséllyel nem figyelnek a tisztaságra, és nem minőségi a munkájuk. Az meg a saját józan eszén múlik, hogy megéri-e neki. Ígérd meg neki, hogy később ha még mindig szeretné a mintát (ami egyébként nem valószínű, amit szívesen magamra varrattam volna 14 éves koromban azon most röhögök, jó hogy nem tettem) akkor elviszed egy jónevű, profi művészhez, nem egy haver haverjához egy liter borért vagy egy igénytelen szalonba. Amelyik művész nem félti a karrierjét, annak nincs elég tudása, tapasztalata. Mert ha bepereled őket, akkor elég sok bajuk lehet belőle. Csak nézess vele pár részt az "Amerika legrosszabb tetkói" című műsorból, az elcseszett minták nagy része kontár munka vagy fiatalon készült megbánás :)

16/L

2014. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én ertem a dolgokat de sajnos hajthatatlan. .
2014. márc. 12. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, így feketén milyen minőségű tetoválást csinálnak neki háznál. Szerintem az inkább vicces lenne, mint vagány.
2014. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!