Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem, terror az otthonom....

Úgy érzem, terror az otthonom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két közeli családtagom rendszeresen (naponta) piszkál a hibáimmal. Csodálkoznak hogy emiatt önbizalomhiányos vagyok és azon gondolkozom, hogy megműttessem magam. Mit tegyek? :(

17L


2013. nov. 5. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

1. Ne gondolkodj műtéten.

2. Szólj vissza, eleinte szépen, aztán csúnyán. Ha ez sem használ, kezd el őket kritizálni külsőleg, minden lehetséges módon. Amikor anyám azzal jött, hogy ez és ez nem valami szép rajtam, annyit mondtam: "szörnyű tényleg, főleg, hogy genetika, vajon kitől örökölhettem?" és sokat mondóan végignéztem rajta. Neked is javaslom.

3. Tervezz előre. A köv. időszakban gyűjtögess, érettségi után keress munkát, albit és kicsit kezeld őket távolabbról, nem jó negatív környezetben élni!


Ui: Akármit is kritizálnak rajtad, nincs igazuk! Minden ember egyedi, megismételhetetlen, és szép! Az, hogy nekik a hobbijuk téged kritizálni, szomorú, de ettől még nincs alapja!


N30

2013. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez elég nagy gonoszság tőlük
2013. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!