Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Everybody! Nektek volt/van...

Everybody! Nektek volt/van olyan osztálytársatok, aki az iskolás éveitek alatt esett teherbe? Hogy reagáltatok, mikor megtudtátok? Mi lett vele aztán?

Figyelt kérdés
Nekem volt,kettő is.Az egyik még általános iskolás koromban volt.Hiperpigmentált lány volt,amúgy se nagyon láttuk,mert folyamatosan lógott,meg a kistesójaira vigyázott.Ugye mi 14 évesek voltunk,csoda de ő is.Elég eszes lány volt emlékszem,reál tantárgyakból kiemelkedően jó volt.Ha jól tudom egy elég jó gimibe vették fel,mert már az ideiglenesben is elöl volt.Valamikor év végén,olyan márciusban vettük észre páran lányok a tesiöltözőben,hogy olyan " furcsán ",terhesen keredik a hasa.Április vége után többet nem jött,állítólag ki is iratkozott a suliból,ballagáson ott volt hatalmas hassal,de ugye ott ő már nem ballagott.Sajnáltam,mert ha nem szippantja be a környezete,sokra vihette volna.A másik lány meg gimiben volt,11.es korunkban.Elég zűrös volt a családi élete,kiderült,hogy a szülei örökbe fogadták,az igazi anyját meg ismerte,de ugye nem tudta,meg amúgy is rosszban voltak.Aztán valamikor 14-15 éves korában oda költözött hozzá,de a kapcsolatuk nem változott.Az anyja szigorú,egyedül élő nő volt,aki eléggé lekorlátozta szegény lányt.A lány a gmiben ismerkedett meg a barátjával,akit hát az anyja enyhén szólva nem csípett.Kiszakadt a gumi,a gyerek megfogant.A lány kvázi sokkot kapott,mikor meglátta a pozitív tesztet.17 évesen,terhesen elég gáz szituban volt szegény lány.Nem merte elmondani az anyjának,se a pasijnak.Végül nagy nehezen elmondta,az anyjának is,aki segítség helyett egy csattanós pofonnal válaszolt,végül elrángatta abortuszra.A barátja a mai napig nem tudja a dolgot,igaz már szakítottak.Amúgy ezt a történetet azért ismerem így,mert a lány az egyik barátnőm volt gimiben.:) Na,ti jöttök,meséljetek!;)
2014. márc. 26. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskola 10.osztalyaban egy "kreol" boru lany..megszulte..a pasija azota a ferje. Utanna volt 2 abortusza..aztan szult meg 2 gyereket.
2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miután eljöttem abból az osztályból, 7.-ben (igen, 13 évesen) esett teherbe az egyik szintén kreol bőrű osztálytársam. Magántanuló lett, megszülte a gyereket, néha látom őket az utcán. Őszintén szólva, sajnálom szegény lányt, teljesen más háttérrel és esélyekkel indult mint legtöbbünk.
2014. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Már elmentem hatosztályos gimibe, mikor a volt osztálytársam 7. vagy 8. osztályban (nem emlékszem pontosan) teherbe esett. Nem cigány volt egyébként. Eléggé meglepődtem, mert amíg oda jártam, elég visszahúzódó lány volt. Elég durva dolgokat hallottam az esetről (pl. hogy azt sem tudja, ki az apja a gyereknek, ill. hogy csak azért nem vetette el, mert nem mert szólni az anyjának, aztán meg már késő volt), de gondolom jó része csak pletyka.
2014. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

8.ban egy évfolyamtársam egy 3 gyerekes pasitól lett terhes. Nagyon morbid volt a helyzet, ugyanis a férfi magukhoz költöztette a csajt, míg a felesége nem talált másik lakást. Fél évig éltek így együtt. Két nő, a 3 gyerek, meg a terhes új asszony.. Ha nem látom, én tuti nem hiszem el!! Nem cigányok voltak amúgy.

Aztán mire megszületett a baba, az exfeleség elköltözött. Az évfolyamtársam meg 6 évig maradt együtt a gyerek apjával. EGyszer találkoztam vele, akkor épp elege volt a gyerekből mert "hülye" és "visszaadja az apjának", mindeközben meg már terhes volt egy egy gyerekes cigány pasitól. Ezután nem tudom mi lett, hogy az első gyerek végül kinél maradt nem tudom. Viszont a leányzó, már meg volt őszülve, mikor beszéltem vele, azaz 20 évesen már nagyon öregnek nézett ki.

2014. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagynéném 14 és fél évesen esett teherbe, a középiskola első évében (nem kreol bőrű). A suliból kimaradt, és megszülte a lányát. Külön engedéllyel férjhez ment, 8 évvel később született még egy lányuk. A két gyerek között estin szakmákat szerzett és estin érettségizett. Az idősebbik lány 35 éves múlt.
2014. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

kettő baba "lett" gimiben :)


barátnőméknél becsúszott, érettségi után őár héttel született meg a baba. az a szomorú a történetben, hogy az apuka hamar lelépett így a lány tudott tovább tanulni, éhbérért gürizik, de már 12 éves a lánya :)


másik baba meg kényszer baba volt.

cigányok, a szülők a hagyomány miatt házasították őket össze, a lány 16, a fiú 17 volt. egyébként mind a kettő nagyon okos és tényleg tisztességesek :)

volt lepedőnézés az esküvőjükön, össze is jött a baba. a lányt sajnálom mert a "hagyom miatt" otthon kell lennie azóta is, született még egy gyerekük is, a srác tovább tudott tanulni, addig eltartották őket :)

végülis jó életük van és szeretik is egymást pedig esküvő előtt nem nagyon ismerték egymást és féltek is, de azt mondják, hogy idővel megszerették egymást :)

2014. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Általánosban volt kettő is. Mindkettő cigány volt, de teljesen más volt a családi hátterük, és a személyiségük.


Az egyik lány krvás volt (annak ellenére, hogy ronda), idióta, őt ha jól tudom egy házibuliban csinálták fel. Később összejött a sráccal, és arra jutottak, jól jön a pénz, megtartják. Mikor már nem tudta titkolni a dolgot, elmondta az osztályfőnöknek mi történt, majd simán elsétált az iskolából, a tanítási nap vége előtt. Később bejöttek a szülei, "magántanuló" lett a lány. Azóta nem láttuk.


A másik lánynak normális családja van, nincsenek gondjaik az anyagiakkal, és a lánynak is van esze. Ő pont az ellentéte az 1. tinimaminak. Szép volt és visszafogott, alapvetően jó tanuló, és korához képest "művelt", sokat olvasott. Azt mondta kiszakadt a gumi, és úgy döntött a szüleivel, hogy megtartják a gyereket. Talán ez volt az egyetlen éretlen döntése, amiről tudok.

A szülés után levizsgázott, a 8. osztálya megvan, most szeptemberben, 2 év után, beíratkozott egy gimibe.

A barátja ott hagyta, de a szülei segítenek mindenben.

2014. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom nagy többségben a c betűsök szültek ilyen korán,bár azért vannak kivételek.:)
2014. márc. 27. 07:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Általános nyolcadikban egy évfolyamtársam szült. Végig tagadta a terhességet, pedig elég feltűnő volt, a baba apja akkor volt hetedikes. Egyik se volt roma, csak azt hitték, hogy az első néhány alkalommal nem kell védekezni. A lány az utolsó hónapot mar otthon töltötte, ballagásra eljöhetett a baba nélkül, az apát kirúgták. A lány 18 évesen szült még egy gyereket, nagyon jólneveltek mindketten. A durva az, hogy a lány anyja 2 hónappal a lánya előtt szült, és nem vette észre, hogy mi van.

Középsuliban is egy évfolyamtársam szült, nála viszont nem voltak tünetek, csak összeesett tesiórán, elvitték a mentők, és a kórházi vizsgálatnál derült ki, h 15 hetes terhes. Menzesze ugyan nem volt, de petefészek ciszta miatt egyébként is ritkán menstruált. Őt nem kirúgták, csak "felmentették a tanórai megjelenés alól" de együtt érettségizett velünk.

2014. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
8.-os voltam, mikor egy 6.-os lány terhes volt. talán 1-2x láttuk, már úgy jött a suliba. na meg annyit mondanék, hogy nem napon barnult(nem is szoliban) emberkéről van szó.
2014. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!