Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hogyan kezelitek ha...

Kamaszok! Hogyan kezelitek ha az egyik tanárotok vagy osztálytársatok megaláz az egész osztályotok előtt? Mennyi idő amíg "kiheveritek"? Vannak esetleg konkrétan ilyen történeteitek?

Figyelt kérdés
Az most teljesen mindegy, hogy jogos vagy nem. Velem a napokban történt ilyen és nagyon rosszul érzem magam miatta. :/
2013. dec. 7. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagy diák volt? Tanár ellen lehet szankciókat tenni, a diákkal meg egyszerűen nem kell törődni. Nem érdemes lesüllyedni a szintjére, és visszaadni a dolgot. Idő, mire az ember kiheveri, ez tény, de nem szabad rágódni rajta, és nem szabad hagyni, hogy egy ilyen esemény befolyásoljon. Nem téged minősít a dolog, hanem őt.
2013. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mi számít annak. Én múltkor padtársam padjában turkáltam (csak az én cuccom volt benne), és a tanárnő azt mondta, hogy menjünk szobára... (Fiú-fiú...) Nos ez nekem egyáltalán nem volt kínos, én nevettem rajta.:)
2013. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Osztálytárs volt és egy aprócska dolgot fújt fel hatalmasra... (ha érdekel valakit, priviben leírom)
2013. dec. 7. 15:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne:) Köszi

15/F

2013. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne :)
2013. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha osztálytárs aláz meg, azzal nem foglalkozom. Vannak hibáim, tudom jól, mindenkinek van. De attól, mert esetleg valamiben hibáztam, vagy valamit rosszul csináltam még nem kell megalázni. Normálisan is el lehet mondani, hogy mit rontottam el, abból még tanulni is lehet. A másik megalázásával pedig mindenki saját magát minősíti. Én nem fogok lesüllyedni arra a szintre, hogy ezt felvegyem és harcolni kezdjek. Nem éri meg.


Ha tanár teszi azt, az már más tészta. Ha a tanulmányi eredményeim, tanulás miatt aláz meg, akkor az rosszul esik. Ha jogos, akkor elgondolkodom rajta és megpróbálok változtatni. Egyébként meg tudom, hogy mire vagyok képes, és ha úgy érzem, nem volt jogos a történet, akkor bebizonyítom neki, hogy igenis képes vagyok rá, és nem volt jogos a megalázás. Ha meg nem is tanulásról van szó, és úgy aláz meg, nem foglalkozom vele, mert a magánéletemhez meg nincs köze.

2013. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk mindennapos és nem csak velem, szóval már fel sem veszem csak akkor lesz picit rosszabb kedvem ha egy nap sokszor van. :D
2013. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne,hogy konkrétan mi történt, leírod nekem is?:)
2013. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, engem próbáljon megalázni valaki, megbánja! :D Simán visszaalázom XD ha lány, visszaadom, ha fiú, visszaadom + megverem.

Ha tanár az más, de gyöngített formában (meg persze másként) de visszaadom. :) Amúgy leírod nekem is?

2013. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem hétfőn alázott meg az osztályfőnököm föci órán. Annyi volt, hogy eldobta a fenébe a krétáját véletlenül, mi röhögtünmk és én elbambultam, így őt néztem. Erre rámszólt nem túl kedvesen, mire ismét mindenki nevetett ... nem volt olyan durva, később már én is nevetek rajta :D
2013. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!