Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megfenyegettek, mit tegyek?

Megfenyegettek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok.Tetszek egy 13 évesnek(ő nem nekem).Ő tetszik egy 12 évesnek :D (számháború!).Az a lány megfenyegetett hogy hagyjam békén mert különben vele gyűlik meg a bajom.Mit tegyek?
2014. márc. 28. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Felöltözve várjátok a születeket az ovi padján hogy hamarabb mehessetek haza.
2014. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
SZólj apukádnak vagy anyukádnak.
2014. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg a 12 évesnek, hogy ezt a 13 évesnek mondja, mert téged nem érdekel.
2014. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lcs ***** válasza:
71%
Jesszusom, frankón 11-12-13 évesen már szerelmi háború van? :) mi akkor még simán toltuk a barbizást a mi időnkben...
2014. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számháború! :D


Szerintem legközelebb ordítsd le a haját a szerencsétlennek, hogy NEM ÉRTED, lepattintom ahányszor rám mozdul mer' ÚÚÚÚTÁÁÁLOOOM! :D Így szoktátok, nem? De.

2014. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az a fiú! :) Amúgy tényleg nem érdekel csak mikor az a fiú székál (ölelget stb [én ijenkor pofonvágom]) mindig összehúzott szemmel néz :)
2014. márc. 28. 18:13
 7/8 A kérdező kommentje:
És emlékeztet rá
2014. márc. 28. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez kemény, változik a világ, engem még sose fenyegettek meg ilyennel a 16 évem alatt :D

Mondd meg neki érthetően, hogy téged nem érdekel a fiú, és sajnálod, hogy ő nem érdekli a fiút, de nem tudsz mit csinálni. Irigy (ezt már ne mondd meg neki) szegény, az irigység szerintem a legrosszabb érzés. Nem veled van a baja, hanem azzal, hogy akit ő szeretne, egy másik lányt akar, és mivel a fiúra ezért nem tud haragudni, ki másra haragudna, mint rád? Próbáld meg megérteni, a fiú meg ne legyen annyira oda magától, ha mégegyszer ölelget vagy valami akkor szólj egy tanárnak vagy a szüleidnek, ilyen korban kell megtanítani, hogy a nem az NEM, mert később sem fogja akkor megérteni.

2014. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!