Ti mit szolnatok?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok,penteken legjobb fiu baraom dedimamajanal aludtunk barazommel,anyának mást mondtam...most is ez lenne de el akarom mondani neki h hol alszok..elengedne?t

2014. márc. 30. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem anyudat,de tök mindegy.Gondolom NEM VÉLETLENÜL NEM MONDTAD EL NEKI,hogy kinél aludtál.

1.Ha bevallod,hogy mi történt múltkor,akkor BIZTOS NEM fog elengedni.

2.Ha nem vallod be,akkor GONDOLKODJ EL MAGADON.

3.Ha bevallod,és elenged:akkor öleld meg és NAGYON KÖSZÖND MEG,hogy egy ilyen jó anyukád van!

4.Ha nem vallod be,és nem enged el,akkor úgyis bosszankodni fogsz,de nem jogosan!


Én 15 évesen nem aludtam fiúknál,még 18 évesen sem teszem meg,annak ellenére,hogy már voltam egy pasival(szex,kapcsolat).

De így is 1 éves kapcsolat volt,ami nekem még sok volt..:)

2014. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De fiu nem aludna ott
2014. márc. 30. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondod nem alszik ott a fiú,én elengednélek.
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De minek alszol te bárkinek is a dédijénél? Ezt csak én nem értem???


Egyébként nem engednélek el már csak azért se mert legutóbb is mást mondtál mint ahova mentél... Az

2014. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!