Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotok titokban tetováltatna?

Figyelt kérdés

Párszor célozgatott rá az évek folyamán, hogy akar egy főnixet magára tetováltatni, de senki se hitte el, hogy valóban megteszi.

Csöndes, az osztály legjobb tanulója volt (most egyetemista), mindent alaposan megfontolt cselekvés előtt, nem lázadozott sohasem.

Akárhányszor szóba hozta, mindig közöltem vele, hogy NEM csináltathatja meg, és soha többé nem akarom látni ha megteszi, ennek ellenére 19 évesen (tudom, hogy nagykorú) csináltatott egy 10 centis stilizált főnixet a derekára.

Véletlenül bukott le, benyitottam amikor átöltözött.

Ti mit szólnátok hozzá?


2014. márc. 30. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nekem is van, furcsa lenne, ha kiakadnék (tőlem korábban is csináltathatta volna, ha látom, hogy átgondtolta). Egyébként ha már 19 éves, én mégis hogy jönnék ahhoz, hogy megmondjam neki, mit csináljon? Annyira sokat azért nem gondolok magamról, hogy egy másik felnőtt embernek megmondjam, hogyan élje az életét.
2014. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt tizennyolc, és ilyen hozzá állás mellett csodálkozol, hogy titkolta? Mit szólnék hozzá? Semmit jól tette, én nem vagyok tetoválás ellenes, főleg hogy nem olyan helyen van ami munkavállalásnál gátolná. Évek óta tervezte, tehát jól megfontolt döntése volt, és nem valami marhaságot tetováltatott magára.
2014. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen már a másodikat csináltattam! És nem titkoltam szüleim előtt, igaz nem is tetszett neki, főleg szegény apukám akadt ki, h a "szép" testemet elcsúfítom :D de nem is veszekedtek velem a végén, mikor haza mentem a szalonból. Azt mondták, h az én testem, én döntöm el, h mit csinálok vele. Ha viszont ilyenek lettek volna a szüleim, mint te, akkor én is eltitkoltam volna előled....
2014. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze, az ő teste, de szülés után vagy öregkorára hogy fog kinézni? Egyáltalán minek kellett megcsináltatnia?!

A későbbiekben úgyis meg fogja bánni, nem értem ennek az értelmét, hogy összefirkálta magát végleg.

2014. márc. 30. 19:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tervezte, tehát alaposan átgondolta a dolgot. Neked is el kellene gondolkodni azon, hogy ettől még ugyanaz az ember maradt, csak kicsit színesebb a bőre.
2014. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? A Te problémád lesz, vagy az övé?

Azt meg nem tudhatod előre, hogy meg fogja-e bánni.

2014. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A bőre öregkorára mindenképp csúnya lesz, a derekát meg talán nem teszi ki 70 évesen.

Ha megbánja, az sem a Te dolgod.

2014. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

" szülés után"


- El sem merem képzelni, hogyan reagálnál, ha bejelentené, hogy nem akar soha gyereket vállalni...

2014. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő.

Itt nem a tetováláson van hangsúly, hanem hogy "titokban".

Nem titokban, csak nem beszélt róla. Nem kell engedélyt kérnie. Mi a gond? 70 évesen nem mutogatja a derekát, és addigra meg úgyis megszokott lesz.

2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló vagyok.

Figyelj, nekem az egyik tetoválásom az oldalamon van, mikor terhes voltam egy picit megnyúlt, de mára már visszahúzódott. Egy picike hiba lett benne, h egy stria bele ér és ott egy pár milis részen "eltűnt" a tinta, de ennyi, alig észre vehető. Sajnálom lányodat, h ilyen hisztis anyja van...

2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!