Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit szoljak a legjobb...

Most mit szoljak a legjobb barátnomre? Ti mit szolnátok?

Figyelt kérdés

Lehet kicsi hosszú lesz.

Nos a legjobb barátnommel egy általános suliba jártunk,de ugye elballagtunk és kozép sulikba mentunk,e gimibe de aztán átmentem arra a sulira ahova o jár /nembírtam a gimit/,csak sajnos a másik osztályba de szeptembertol mehetek a o osztályába...de mindegy ez lényegtelen csak jobb ha tudjátok.

12 évesen csinaltatott koldog pircinget,fuleibe van vagy 100 fulbevalo mindenhol,mindenfele,14 évesen elso tetkot,és ma bekopte nekem hogy lesz neki egy tetkoja a hasán.

általanosba mindig bolondos,kedves,vadoc volt...de onbizalom hiányos volt...

Most ugye hetfon en is beléptem abba a kozépsuliba,és egyszeruen más,olyan mint egy celeb abba a suliba,mindenkivel joba van,a fiuk imádják ot...a suli meno csajai kozott is benne van de o sajnos meg kurvult volt már pár pasival ott ez az...de az mindegy...de annyira más mint általánosban...általánosba olyan lúzerok voltunk vagyis inkabb azok akik megvannak a saját barataik kozott...vagyis a osztalyba...de o most egesz sulival joba van...foleg a oregebb fiukkal.

Mit gondoljak rola?


2014. márc. 8. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolj róla semmit.

De keress magadnak normális barátot. És nem biztos, hogy jó ötlet egy osztályba járnotok..

2014. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
keressek más baratot ??? soha nagyon szeretem megigerte h soha nem hagy el vagy valami es be is tartsa mer minden baratjanak bemutatott,folyton hiv menjek a osztalyaba...enyem szar
2014. márc. 8. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki változik. Ő is megváltozott. Rossz irányba, de az ő élete. Gondold át az értékrended és aszerint keress barátokat. Az, hogy őt ismerted valaha, nem jelenti, hogy muszáj barátoknak lennetek most is. Vagy olyan akarsz lenni, mint ő? Hogy rólad is iyleneket mondjanak az emberek, mint amit te most mondtál róla? Azt azért ne feledd, hogy aki 12-14 éves kor között a felsorolt dolgok miatt menő, az 22-24 között már tudod kinek kell?
2014. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 éves...most lesz 21.en 16...hat bulizni szeret de azt azert en is...
2014. márc. 8. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Irigy vagy rá,ennyi az egész,hogy ő menőbb mint te.

Majd kinövöd.

Azért a legjobb bnődet leqrvázni kemény.

2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

megvéd a suliba és bevesz a menők közé:d

amúgy meg mindenki változik, főleg 15-16 évesen... lehet ma legjobb barinő, holnap már ellenség, holnapután már haver... nem biztos, hogy ő a legjobb barátnő, csak ezt még nem veszed észre, idővel az ember mindig tisztán látja a múltbéli rossz döntéseket, amiket a jelenben sose venne észre

2014. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, o igaz barat csak fura amien mas lett de amugy ugyanoan bolodos csak 1500 baratja van...
2014. márc. 8. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny vagy rá, de igaza van az előttem szólóknak, gondold át, hogy neked mi a fontos és az alapján döntsd el, hogy a barátja akarsz-e még lenni, mert ezt így végigolvasva, úgy tűnik, hogy ellentétei vagytok egymásnak.
2014. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!