Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenévesek, titeket foglalkoz...

Tizenévesek, titeket foglalkoztat a 2014-es választás?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy ki fog nyerni, figyelemmel követitek az eseményeket?

Melyik pártot tartjátok szimpatikusnak?


2014. ápr. 6. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

17 éves fiú vagyok, és engem érdekel a politika. Szüleim is sokat beszélgetnek róla, a család is szokott erről beszélni.

Fideszre szavaznék, ha 18 elmúltam volna.

2014. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem szavaznék a Fideszre, mert az időseket támogatják inkább, a fiatalokat nem. Egyébként NEM fog változni semmi, tök8, hogy ki mire szavaz..
2014. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekel, mert igazából úgyis tudom, hogy ki fog nyerni. 100% hogy a Fidesz.
2014. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Foglalkoztat,nem azt mondom,hogy állandóan erről olvasok,erről beszélek,de szerintem igenis beszélnünk kéne róla és utána járni a dolgoknak nem csak a médiából beszippantott dolgokat szem előtt tartani. 17 éves vagyok,így sajnos nem szavazhatok ma,de ha szavazhatnék akkor biztos el mennék.

Az meg butaság,hogy tök mindegy kire szavazol meg tök mindegy ki kormányoz. Ilyen hozzáállással szép jövő elé nézünk. Szerintem pont a fiatalokat kéne,hogy érdekelje az,hogy mi vár ránk, melyik pártnak mik a tervei (már ha vannak terveik a saját zsebük megpakolásán kívül).

2014. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
2! ez azért nem igaz a kisgyerekes családokra, ök is fiatalaok.... Sok kedvezményt és plusz juttasát kapnak a gyermekvállalók ami elötte nem volt.
2014. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert akkor "éri meg", ha egy vagy három gyereket vállalnak, és inkább az utóbbit választják, ingyen ebéd, tankönyv -> ennyiből tényleg támogatva vannak a családosok, a nagycsaládosok. De akinek csak 1 van? Esetleg 2? Papíron válnak az emberek, senki sem ellenőrzi őket, mert így lehet kicselezni a dolgokat... Nem érdekel a politika, de ezt azért már csak az nem veszi észre, aki nem akarja. -2-
2014. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Érdekel a politika, szoktunk róla otthon beszélni, de mindig arra jutunk, hogy egyik párt sem jobb, mint a másik, de úgyis a Fidesz fog nyerni. A kérdés csupán annyi, hogy lesz-e 2/3-os többség (remélhetőleg nem)

Igazából soha nem értem azokat a fiatalokat, akik iskolába járnak és érzékelik a negatív változásokat (nincs tornaterem, de legyen 5 tesi, elvettek egy csomó pénzt a suliktól...) és mégis azt állítják, hogy most jó úton haladunk.

Persze azt sem felejtem el, hogy az ellenzék meg pár éve jó sokat sikkasztott, stb. Szélsőjobboldali pedig nem vagyok, az számomra elfogadhatatlan, hogy valakit csak a származása miatt elítéljünk. (meg alapból nem vagyok semmilyen szélsőség híve)

Talán az lmp-nek adnék egy szavazatot, de csak azért, hogy ne legyen 2/3-os többség. 17/L

2014. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Abszolút hidegen hagy.
2014. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
6! Azért lett ujra 3 év a gyes meg lett gyed extra és diplomás gyes. Én ezekre gondoltam mert ezek új dolgok, az ingyen tankönyv meg ebéd sok gyerek után nem új dolog.
2014. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nővérem nincs kisegítve ezzel, én rajta látom, vele beszéltem ezt. 1 gyerekük van.

Az egyszeri anyaságit is beharangozták hogy majd valami 2-300.000 lesz, (azt hiszem, nem tudom a pontos megnevezését, de ami az első fél évben jár)

2014. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!